Pridať inzerát

Obchodný zástupca HORECA - VK, ZV

Heineken Slovensko, a.s.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po práci, ktorá chutí svetovo? U nás máš práve teraz jedinečnú možnosť!

Hľadáme šikovného, dynamického a flexibilného kandidáta! Máš komunikáciu a obchodovanie v krvi? Tak neváhaj, pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho úspešného teamu "obchoďákov".

Tvojou úlohou bude:

- vytvárať a budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkom
- na dennej báze organizovať stretnutia so zákazníkmi
- vytvárať obchodné partnerstvá a zabezpečovať príslušnú numerickú distribúciu na prevádzke, za účelom maximalizácie predaja na prevádzke
- sledovať plnenie cieľov pridelených prevádzok s cieľom flexibilne reagovať na vzniknuté situácie
- monitorovať aktivity konkurencie
- účasť na poradách obchodných zástupcov za účelom odprezentovania aktuálne rozpracovaných jednaní
- reporting
- iné úlohy podľa pokynov nadriadeného

Čo očakávame

Úspešným kandidátom je zodpovedná, komunikatívna osobnosť orientovaná na cieľ a dosahovanie výsledkov s chuťou pracovať s vysokým nasadením.

Vítané sú predchádzajúce skúsenosti v predaji, alebo s vedením Horeca prevádzky.
Požadované je minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, vodičský preukaz sk. B a aktívne šoférovanie.
Preukaz na prácu s potravinami výhodou.

Termín nástupu

November 2021

Informácie o odmeňovaní

Hrubá základná mesačná mzda od 1 000 € odvíjajúca sa od seniority a skúseností kandidáta.
Okrem základnej mzdy môže byť priznaná variabilná prémia vyplácaná mesačne od 330 € a bohatý benefitný balíček.

Čo ponúkame navyše

- zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti (ocenenie európsky zamestnávateľ roka 2017, TOP 5 Najzamestnávateľ Profesia 2018)
- služobný automobil, mobilný telefón a tablet
- zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
- zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
- benefity podľa vlastného výberu
- stravovacia karta, denné stravné v hodnote 4 EUR, s príspevkom od zamestnávateľa nad rámec zákona
- bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
- extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
- kompletné lekárske prehliadky

Informácie o pracovnom mieste

Pozíciu obsadzujeme pre lokalitu Zvolen, Veľký Krtíš
Neváhaj a pošli nám životopis spolu s motivačný listom na Oddelenie ľudských zdrojov kliknutím na kolonku "Odpovedať". Takto sa dostanú do našej internej databázy, kde je zaručené, že sa s nimi bude ďalej pracovať.

Bonusy/prémia
Mobilný telefón
Zľava na firemné produkty/služby
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Kafetéria
Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov