Pridať inzerát

Pokladník - Distribučné centrum Hurbanovo

Heineken Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hurbanovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 870 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

Do nášho distribučného centra v Hurbanove hľadáme precízneho, spoľahlivého a čestného kolegu s orientáciou na detail, ktorý bude zabezpečovať správu pokladne distribučného centra na vzorkovej predajni. Ponúkame Vám dynamickú a pestrú prácu v medzinárodnej spoločnosti.

Náplň bežného dňa:

- Správny odvod hotovosti externému poskytovateľovi služby (odvoz finančnej hotovosti)
- Kontrola účtov
- Prijíma, vydáva a eviduje pohyby v hotovosti v súlade s internými smernicami,
- Denne inventarizuje pokladničnú hotovosť a porovnáva s účtovným stavom v pokladničnej knihe,
- Uschováva hotovosť a ceniny v súlade s bezpečnostnými pravidlami.
- Zaznamenáva všetky príjmové a výdavkové operácie vo fiškálnej a účtovnej pokladni v aplikácii SAP,
- Vykonáva denné uzávierky Elektronickej Registračnej Pokladne a mobilných registračných pokladní určených pre vodičov externých prepravných služieb,
- Robí záznamy v elektronickej registračnej pokladni a koná podľa metodického pokynu PDA koordinátora
- Vykonáva dennú kontrolu rozdielov na fiškálnych dokladoch a dodacích listoch,
- Komunikuje s vodičmi prepravných spoločností o vzniknutých finančných rozdieloch na prepravách za účelom ich vysporiadania
- Komunikuje s centrom globálnych služieb (HGGS)

Požiadavky na uchádzača

- SŠ vzdelanie s maturitou s technickým/ekonomickým zameraním
počítačové zručnosti:
- MS Office – pokročilý
- SAP – výhodou
- základná znalosť účtovníctva a pokladničných operácií
- prax viac ako 3 roky s finančnou hotovosťou a pokladňou

Termín nástupu

Júl

Informácie o odmeňovaní

* mzda od 870 €

Čo ponúkame navyše

* zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu
* stravovacia karta - denné stravné v hodnote 4 € (3 € príspevok od zamestnávateľa nad rámec zákona)
* zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
* zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
* extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
* bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca (od 200€)

Firemné akcie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Kafetéria

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

0

Heineken Slovensko je viac ako 19 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 2
947 01 Hurbanovo