Pridať inzerát

Administrátor skladu

Heineken Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hurbanovo

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
Do nášho tímu hľadáme proaktívneho a komunikatívneho kolegu alebo kolegyňu s novými nápadmi, ktorý je schopný samostatne riešiť problémy počas každodenného výkonu práce v oblasti skladovania.

Náplň bežného dňa:
- Vykonávať každodenné operácie v skladovom systéme EWM
- Riešenie jednoduchších systémových chýb, problémov
- Zaškoľovanie a preškoľovanie zamestnancov o zmenách v systéme
- Realizovať fyzickú inventúru (pravidelná a nepravidelná inventúra)
- Navrhovať zlepšenia procesov a systému EWM
- Pracovať s aplikáciou SAP a EWM
- Aktívne sa podieľať na projektoch súvisiacich s CS, EP a spolupracovať na projekte EWM ako Key User
- Navrhovať opravné riešenia na zlepšenia a zjednodušenia skladovania
- Dohliadať na dodržiavanie bezpečnostných predpisov pri nakládke a vykládke materiálov a tovaru i samotnej preprave materiálov a tovaru
- Podporovať informačný tok, jeho plynulosť a proces zdokonaľovania
- Koordinovať a zlepšovať aktivity týkajúce sa materiálového toku
- Zhromažďovať, evidovať, spracovávať a poskytovať požadované údaje pre iné oddelenia
- Zabezpečovať, aby tím dodržiaval kroky požadované v rámci ciest zlepšenia TPM

Požiadavky na uchádzača
- stredoškolské vzdelanie,
- počítačové zručnosti:
MS Office - pokročilý
znalosť SAP je výhodou
- znalosť EWM procesov a systémov je výhodou
- vítaná je prax v odbore
- vítaná je angličtina – úroveň začiatočník

Termín nástupu
Marec 2021

Čo ponúkame navyše
• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
• Kávička na každý deň
• 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
• Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR
• Finančná odmena za úspešné odporúčanie nového zamestnanca

Informácie o odmeňovaní
Základná hrubá mesačná mzda od 750€ plus mesačný výkonnostný bonus až do výšky 14%.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Heineken Slovensko je viac ako 19 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 2
947 01 Hurbanovo