Pridať inzerát

Obchodný zástupca - západné Slovensko (plat 1300 € a viac)

HECHT SK, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Letisková 20, Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 800 EUR/mesiac(850 + 200 + % z obratu)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu HECHT

Sme úspešní, rastieme, expandujeme a pre posilnenie súčasného tímu hľadáme nových kolegov alebo kolegyne, s ktorými si prajeme zdieľať náš úspech.

Ako obchodný zástupca budete cestovať k obchodným partnerom na dennej báze.

Čo bude Vašou prácou a zodpovednosťou?
• Zodpovedne sa starať o existujúcich obchodných partnerov vo zverenom regióne (západné Slovensko) a byť im podporou.
• Udržiavať optimálnu predajnú a servisnú sieť.
• Prezentovať výrobky, presadzovať nové výrobky.
• Budovať a stabilizovať podiel na trhu u obchodných partnerov na strednom Slovensku.
• Spracovávať prezentačné materiály, cenové ponuky pre obchodných partnerov.
• Vytvárať objednávky, kontrolovať logistiku a platby.
• Zastrešovať všetku komunikáciu s obchodnými partnermi.
• Operatívne riešiť vzniknuté problémy v nadväznosti na koncepciu spoločnosti.
• Zaisťovať zvoz nadrozmerných produktov od partnerov do servisu a k reklamáciám.
• Spracovávať administratívu vyplývajúcu z činnosti obchodného zástupcu.
• Zabezpečenie ďalších činností pre riadny výkon funkcie, či ďalších činností podľa nariadenia riaditeľa spoločnosti
• Príprava analýz a správ pre vedenie spoločnosti

• Odpovedajúce, motivujúce finančné ohodnotenie
• Priestor pre realizáciu svojich nápadov a inovácií
• Techniku pre prácu v teréne - služobné auto Ford Custom, notebook, mobil
• Ocenenie a bonusy pri životných a pracovných jubileách
• Dovolenka nad rámec zákona
• Platené zdravotné voľno, tzv. sick day

Kontaktovať na osobný pohovor budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ako obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

• Analytické myslenie a pohľad na prácu aj cez čísla
• Schopnosť určovať si priority, konať rýchle a dobre podložené rozhodnutia a doťahovať veci do konca
• Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• Zachovávať chladnú hlavu vo vypätých situáciách
• Zručnosti a znalosť v oblasti záhradnej techniky výhodou
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Ochotu cestovať a platný vodičský preukaz sk. B
• Pobyt uchádzača - Prievidza + okolie - výhodou

Maloobchod, veľkoobchod záhradnej a lesnej techniky