Pridať inzerát

Manažér predajnej siete HECHT - špecialista na záhradu

HECHT SK, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac+ závisí od skúsenosti kandidáta + KPI
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu HECHT

Sme úspešní, rastieme, expandujeme a pre posilnenie súčasného tímu hľadáme nových kolegov alebo kolegyne, s ktorými si prajeme zdieľať náš úspech.

Ako manažér siete predajní budete mať na starosti rozvoj a fungovanie predajnej siete HECHT. Budete zodpovedný za efektívny chod pobočiek v spolupráci s vedúcimi zamestnancami z hľadiska kvality služieb a spokojnosti zákazníkov tak, aby od nás odchádzali s pozitívnym zážitkom.

Na tejto pozícii budete cestovať na naše predajne na dennej báze.

Čo bude Vašou pracou a zodpovednosťou?
• Zodpovednosť za celkové predaje a ďalšie ukazovatele predajnej siete
• Koordinácia činností manažérov (vedúcich) predajní a ich kontrola
• Tvorba letákov a marketingová stratégia, komunikácia s materskou spoločnosťou v ČR
• Každodenná komunikácia s predajňami, oddelením centrály a vedením spoločnosti
• Plánovanie, organizácia a kontrola práce jednotlivých predajných tímov a ich motivácia
• Školenie a podpora vedúcich zamestnancov pri zapracovávaní
• Kontrola dodržiavania interných pravidiel a procesov - nastavenie nutných opatrení
• Mystery shopping
• Produktový management - zásobenosť predajní, skladová zásoba
• Očakávame od vás podnety k zefektívneniu práce, tak aby sa predajným tímom dobre pracovalo a aby dosahovali lepšie výsledky
• Otváranie nových predajní
• Príprava analýz a prezentácii pre vedenie spoločnosti

• Odpovedajúce, motivujúce finančné ohodnotenie
• Priestor pre realizáciu svojich nápadov a inovácií
• Techniku pre prácu v teréne - služobné auto, notebook, mobil
• Ocenenie a bonusy pri životných a pracovných jubileách
• Pomocnú ruku pri prípadných životných problémoch
• Vnútropodnikový vzdelávací systém
• Podpora tímu nadšencov a profesionálov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Financie, Obchod, Manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v retailu na seniorskej pozícii

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosť s vedením a rozvojom väčšieho tímu v oblasti obchodu a predaja
• Analytické myslenie a pohľad na prácu aj cez čísla
• Schopnosť určovať si priority, konať rýchle a dobre podložené rozhodnutia a doťahovať veci do konca
• Viesť a stmeľovať kolektív tak, aby sme mali spokojných zamestnancov
• Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• Zachovávať chladnú hlavu vo vypätých situáciách
• Znalosť AJ/NJ je výhodou
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Ochotu cestovať a platný vodičský preukaz sk. B

Maloobchod, veľkoobchod záhradnej a lesnej techniky