Asistentka / Asistent predaja Heavy Tools (Avion Bratislava)

HEAVY TOOLS SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 890 - 1 250 EUR/mesiacZákladná zložka + pohyblivé zložky: 1. príplatok za prácu cez víkend- podľa Zákonníka práce 2. odmeny po dosiahnutí plánu 3. percentuálne odmeny za dosiahnuté tržby + stravné lístky v hodnote 4 EUR plne hradené zamestnavateľom ///// Brigáda: 5,5 EUR (brutto)/hodina, plus príplatky za sobotu a nedeľu
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti Heavy Tools v Bratislavskom Avione hľadáme Asistentky / Asistentov predaja.

Tvojou prácou bude:
- predaj a poradenstvo Zákazníkom
- komunikácia so Zákazníkmi
- odborné poradenstvo
- práca s pokladňou
- práca spojená s prijatím tovaru a presunmi tovaru
- dopĺňanie tovaru zo skladu na predajňu
- spracovanie a vystavenie tovaru (merchandising)
- účasť na inventúrach
- plnenie cieľových ukazovateľov, udržiavanie predajne podľa štandardov spoločnosti

- práca v stabilnej, rýchlo rozvýjajucej sa spoločnosti
- zamestnanecké zľavy (po skúšobnej dobe)
- vianočné poukážky
- príjemné, rodinné pracovné prostredie, práca v mladom a priateľskom kolektíve
- firemné oblečenie
- zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Heavy Tools je jednou najdinamickejšie sa rozvýjajúcou športovou módnou značkou na maďarskom odevnom trhu. Našim cieľom je zosilnenie našej trhovej pozície aj na Slovensku, a preto hľadáme takého obchodného zástupcu na slovenský trh, ktorý je orientovaný na výsledky a má dostatočné skúsenosti s hľadaním nových partnerov. Jeho úlohou bude hlavne práca v teréne, pravidelné návštevy obchodných partnerov, vrámci ktorých sa zabezpečí nepretržitý kontakt s novými a doterajšími obchodnými partnermi.

www.heavytools.sk
www.heavytools.com
www.heavytools.hu