Pridať inzerát

Sprostredkovateľ obchodu

Heat4All Slovakia, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 EUR/mesiacneobmedzený strop na základe provízneho systému
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť Heat4All Slovakia s.r.o hľadáme sprostredkovateľa obchodných príležitostí resp.obchodného partnera (živnostník,spoločnosť), ktorého úlohou bude sprostredkovať obchody v segmente vykurovania infračervenými panelmi najnovšej generácie Rakúskej značky Heat4All .

Samostatný pracovný čas, nebudeme Ti vyvolávať a tlačiť na čísla a volume predaja, výška Tvojho zárobku bude záležať len na Tvojej šikovnosti na základe provízneho systému, ktorý je percentuálne veľmi zaujímavý a nadštandardný.
Ponúkaš skutočný produkt, ktorý uprednostňuje hlavne klientela, ktorej záleží na kvalite a pridanej hodnote .
Schéma je jednoduchá, predáš - faktúruješ .

Vaše ponuky na spoluprácu, ale aj prípadné akékoľvek otázky prosím posielajte na e-mail heat4allslovakia@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máš dušu obchodníka s ochotou učiť sa a chceš predávať kvalitné produkty certifikovanej kvality
z najširšieho portfólia v oblasti vykurovania infračervenými panelmi, hľadáme práve Teba.
Môžeš byť aj aktívny OZ, ktorý hľadá ďalší zdroj príjmu .

Spoločnosť Heat4All Slovakia, s.r.o, je výhradným dovozcom a distribútorom infračervených panelov najnovšej generácie Rakúskej spoločnosti Heat4All Vertriebs GmbH pre Slovenskú Republiku, s centrálou v Rakúskom Modlingu .(www.heat4all.com/sk)
Náš výrobný závod v Rakúskom Vitise zastrešuje spoločnosť Koller International Group, ocenená ochrannou známkou, ktorú udeľuje od roku 1946 Rakúska pracovná skupina na podporu kvality a v súčasnosti zahrňuje asi 450 prémiových značiek .
Na našu najinovatívnejšiu líniu infračervených panelov Heat4All ICONIC ponúkame 8 ročnú záruku priamo od Rakúskeho výrobcu .

Adresa spoločnosti

Dopravná 2442/24
93401 Levice