Pridať inzerát

Projektový Manažér

HEADSCOUT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za projekt z hľadiska vecného, finančného a časového v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a internými predpismi spoločnosti
• navrhovanie schémy a obsadenia realizačného tímu
• riadenie činnosti projektového tímu
• príprava časového harmonogramu realizácie projektu a jeho priebežná aktualizácia podľa potreby
• zodpovednosť za realizáciu projektu v súlade so schváleným harmonogramom
• rozdeľovanie projektu na čiastkové etapy a koordinácia postupu prác
• podpora a motivovanie členov tímu
• riadenie dokumentácie k projektu a jeho priebežná aktualizácia
• analýza a riadenie možných rizík
• zabezpečovanie rovnováhy obchodných požiadaviek voči technickým možnostiam
• koordinovanie činnosti tímov naprieč rôznymi oddeleniami vo firme
• prezentácia postupu na projekte
• zodpovednosť za kontrolu a efektívne vynakladanie finančných prostriedkov
• komplexná príprava procesov na priebežné monitorovanie aktivít a predkladanie dokumentácie v zmysle monitorovania
• komunikácia so zhotoviteľom v oblasti vzťahov, ktoré vyplývajú zo zmluvy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Naším klientom je líder v segmente energetiky. Táto spoločnosť kladie dôraz na inovácie, trvalú udržateľnosť a spoľahlivosť. Využíva obnoviteľné zdroje energií a je stabilným a spoľahlivým dodávateľom tepla a elektrickej energie. Názov spoločnosti bude bližšie špecifikovaný v telefonickom rozhovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Počet rokov praxe

5

• 5 rokov v praxe v požadovanom odbore
• VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru – prípustná je aj elektrotechnická priemyselná škola v kombinácii s VŠ technického zamerania
• organizačné schopnosti, schopnosť plánovať
• komunikačné a prezentačné zručnosti, profesionálne vystupovanie
• analytické myslenie, štruktúrovanosť a pragmatickosť
• proaktívny prístup k riešeniu problémových situácií
• schopnosť práce pod tlakom
• schopnosť stanoviť priority a zaoberať sa viacerými vecami naraz, flexibilita
• schopnosť viesť a motivovať tím
• orientácia na zákazníka, obchodné zručnosti
• požadovaná technická zdatnosť a schopnosť strategického myslenia
• vítaná je odborná spôsobilosť v investičnej výstavbe podľa zákona č. 138/1992, tak ako aj odborná spôsobilosť podľa zákona č. 234/2014 o VTZ, paragrafy 21, 22 resp. 23

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov vo výrobnom priemysle a stavebníctve. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 30 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrej KALÁSZ
Tel.: +421905800620
E-mail: poslať životopis