Pridať inzerát

HR Manager

HEADSCOUT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacod 3.000 EUR/mesiac brutto, plus variabilná zložka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Jednať ako lokálny HR Business partner pre SK
 Vedenie HR administratívy na SK
 Zabezpečenie náboru, zapracovanie, fakturácie, dochádzku, agentúrnych zamestnancov
 Sledovanie zákonníka práce
 Doprava zamestnancov
 Vedenie rokovaní s odborovým zväzom spoločne s manažmentom
 Sledovanie mzdového trhu SK
 Poskytuje mzdové dáta spoločnosti Hay Group – prieskum odmeňovania
 Sledovanie a poznanie trendov na mzdovom trhu, navrhuje mzdové štruktúry a platové podmienky pre SK
 Spolupracuje pri nových projektoch pre klientov
 Pripravuje mzdový rozpočet a koordinuje platové hodnotenie
 Spolupracuje na projektoch v rámci platformy

Zodpovednosť za:
 dodržiavanie všeobecne záväzných právnych predpisov v oblasti pracovného práva a sociálnych vecí, ako aj predpisov o ochrane osobných údajov zamestnancov
 včasné a presné prihlásenie zamestnancov do sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní, ako aj ich odhlásenie
 za včasné spracovanie podkladov pre výplaty zamestnancov
 dodržiavanie obchodného tajomstva spoločnosti a ochranu dôverných a osobných údajov spoločnosti a jej klientov
 starostlivosť o dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
 zachovávanie a nepoškodenie dobrého mena spoločnosti a jej image
 ochranu zvereného majetku a predchádzanie škodám
 dodržovanie všetkých vnútorných predpisov, procedúr, inštrukcií a ďalších vnútorných nariadení
 dodržanie zásad environmentálneho správania

• Práca vo výbornom priateľskom kolektíve, ktorá Vás bude baviť
• Istota v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Nové projekty a výzvy, možnosť pracovného i osobného rozvoja
• Zamestnanecké zľavy
• Rôzne druhy príspevkov
• Atraktívne teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná prosperujúca spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov vo výrobnom priemysle a stavebníctve. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 30 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 25
81109 Bratislava