Pridať inzerát

Vedúci oddelenia údržby

HEADSCOUT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lučenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac+ variabilná zložka, platové ohodnotenie závisí od skúseností, po skúšobnej dobe navýšenie platu
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú, medzinárodne pôsobiacu výrobnú spoločnosť, obsadzujeme pozíciu Vedúceho oddelenia údržby.

Hľadáme technicky zdatného kandidáta, ktorý má skúsenosti s údržbou strojov a má riadiace schopnosti.

Vedúci oddelenia údržby:
• Zodpovedá za operatívnu a preventívnu údržbu
• Zodpovedá za údržbu výrobných a nevýrobných strojov a zariadení
• Metodicky vedie, motivuje a koordinuje pracovníkov
• Zodpovedá za rozdelenie pracovných smien
• Zodpovedá za riešenie vzniknutých problémov, zabezpečuje plynulý chod strojných zariadení
• Analyzuje poruchy a škodové udalosti
• Spravuje oblast energetiky, zabezpečuje dodávky (elektrina, voda, plyn)
• Spolupracuje s inými oddeleniami
• Zabezpečuje a dohliada na potrebné technické materiály
• Sleduje náklady na údržbu, pripravuje správy ohľadom stavu pre nadriadených
• Vykonáva inšpeckie, v prípadne nedostatkov navrhuje možné riešenia, nápravné opatrenia
• Zabezpečuje dodržiavanie BOZP opatrení na pracovisku

• Stabilné zamestnanie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie
• Priestor na sebarealizáciu
• Rôzne finančné odmeny
• Príspevok na cestovanie
• Zaujímavé teambuildingy
• Flexibilná pracovná doba

V prípade záujmu o danú pozíciu, prosím neváhajte zaslať Váš životopis na emailovú adresu bartova@head-scout.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosti na obdobnej pozícii (údržba strojov)
• Riadiace schopnosti
• Flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť
• Certifikát 21
• Schopnosť riešiť problémy
• Technické vzdelanie

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov vo výrobnom priemysle a stavebníctve. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 30 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 25
81109 Bratislava - Staré mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Julianna Bartová
E-mail: poslať životopis