Pridať inzerát

C#/.NET Developer

HEADSCOUT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000€ brutto a vyššie - finálna ponuka je v závislosti od schopností a skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaného programátora, ktorý sa nebojí výziev a teší sa na prácu v tíme kolegov pri vývoji webovej aplikácie s použitím najnovších technológií a agilných vývojových procesov na vývoji úplne nového komplexného interného informačného systému spoločností, ktorý je nasadený v šiestich krajinách Európy.

Medzi tvoje zodpovednosti bude patriť:
• Analýza a pochopenie komplexných business požiadaviek z oblasti poisťovníctva.
• Namapovanie požiadaviek na architektúru a design informačného systému.
• Implementácia a otestovanie odsúhlasených požiadaviek.
• Komunikácia s koncovými užívateľmi a riešenie prípadných problémov.
• Úzka spolupráca s ostatnými členmi tímu.

Používané technológie:
• C#, .NET 4.5
• WCF
• ASP.NET
• Bootstrap
• JQuery
• Oracle DB (do budúcna MS SQL)
• TFS

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2000€ brutto a vyššie - finálna ponuka je v závislosti od schopností a skúseností.

• Práca v stabilnej spoločnosti.
• Možnosť vzdelávať sa a odborne rásť.
• Mobilný telefón s možnosťou využitia aj na súkromné účely.
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
• Skupinové životné a úrazové poistenie.
• Motivujúce finančné ohodnotenie a ročný bonus.
• Možnosť účasti na športových a spoločenských akciách organizovaných spoločnosťou, teambuildingy.
• Pružná pracovná doba.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
kariera@head-scout.com

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• výborné analytické myslenie a komunikačné schopnosti
• minimálne 2-ročné aktívne skúsenosti s vývojom na MS platforme
• skúsenosti s .NET framework-om a C# programovacím jazykom
• skúsenosť s objektovo orientovaným návrhom a vývojom, znalosť design patternov
• skúsenosti s testovaním, kontinuálnou integráciou a vývojom
• skúsenosti so SCRUM vývojovým procesom výhodou
• skúsenosti s Microsoft TFS výhodou
• mať proaktívne myslenie a vysokú úroveň motivácie
• byť tímovým hráčom

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov vo výrobnom priemysle a stavebníctve. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 30 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Letná 27
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa IVANOVÁ
Tel.: +421917967400
E-mail: poslať životopis