Pridať inzerát

Administrátor IIS

HDTS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dlhá 2, Stupava, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMesačný plat pozostáva z fixnej zložky 1000 EUR a variabilu až do výšku 600 EUR (v závislosti od výkonu a plnenia plánu spoločnosti)
  • Termín nástupu: 1.12.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie prevádzky a správy serverových platforiem
- zabezpečovanie prevádzky a správy LAN/WAN sietí
- zabezpečovanie prevádzky a správy desktopových a mobilných zariadení koncových používateľov
- zabezpečovanie dostupnosti a bezpečnosti systémov
- diagnostika a riešenie technických problémov komponentov IS
- komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a internými pracovníkmi, identifikácia potrieb a špecifikácia požiadaviek
- výber technológií a existujúcich riešení pre projekty spoločnosti
- spolupráca s tímom zodpovedným za realizáciu zákaziek
- príprava technickej časti obchodnej dokumentácie
- vykonáva ďalšie činnosti na základe požiadaviek nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia Windows prostredia - Pokročilý
Administrácia Linux - Pokročilý
IT bezpečnosť - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- tímový duch, proaktivita a ochota zdieľať vedomosti
- analytické myslenie a schopnosť prinášať nové nápady na optimalizáciu
- časová flexibilita (súčasťou pozície je i pracovná pohotovosť mimo štandardných pracovných hodín)

Spoločnosť HDTS (Slovensko & Kanada & Rusko & Čína) sa zaoberá poskytovaním služieb a produktov pre vybudovanie hokejových diagnosticko-tréningových centier, pričom spoločnosť vytvorila vlastné produkty, aplikačné programy či využíva integráciu produktov tretích strán. Riešenia spoločnosti HDTS sú aplikované v 18 krajinách sveta. Mimo hokeja sú diagnostické produkty určené aj pre iné športy. Informácie o portfóliu www.hdtsgroup.com
Компанія HDTS (Словаччина & Канада & Росія & Китай), надає послуги та продукти для будівництва хокейних діагностичних та навчальних центрів, при цьому компанія створила власні продукти, прикладні програми або використовує інтеграцію сторонніх продуктів. Рішення HDTS застосовуються в 18 країнах світу. Крім хокею, діагностичні вироби призначені і для інших видів спорту. Інформація про портфоліо www.hdtsgroup.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov