Projektový manažér / vedúci montáže (Керівник проекту / керівник монтажу)

HDTS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stupava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacMesačný plat pozostáva z fixnej zložky a variabilu podľa mzdového poriadku spoločnosti (v závislosti od výkonu a plnenia plánu spoločnosti) / Місячна заробітна плата складається з фіксованої складової та змінної відповідно до нормативів про заробітну плату компанії (в залежності від продуктивності та виконання плану компанії)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou projektového manažéra / vedúceho montáže na tejto pozícii je:
• riadenie a koordinovanie projektov a projektových aktivít,
• vedenie a kontrola tímu pracovníkov
• plánovanie a realizácia nových projektov
• vytváranie a udržiavanie projektových plánov od fázy návrhu, obstarávanie subdodávok, výroby, testovania, dodania, montáže, zaškolenia a popredanej technickej podpory,
• plánovanie činností v rámci plánu výroby
• organizovanie a vedenie pravidelných stretnutí a aktualizácií s členmi projektového tímu
• delegovanie, monitorovanie parametrov projektu
• montáž zariadení a produktov u zákazníka
• dodržiavanie montážnych postupov prác v záujme dosiahnutia kvality;
• vyjednávanie, riešenie a plánovanie dodávateľských a zákazníckych požiadaviek
• spolupráca na tvorbe a zlepšovaní projektov a spravovanie a vyhodnocovanie nákladovosti a ziskovosti projektov
• zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP, OOPP a PO
• motivovanie tímu
Роль менеджера проекту / менеджера з монтажу на цій посаді:
• управління та координація проектів
• керування та контроль за командою співробітників
• планування та реалізація нових проектів
• створення та підтримка планів проекту від фази проектування, закупівлі, виробництва, тестування, доставки, монтажу, навчання та технічної підтримки,
• планування діяльності в рамках виробничого плану
• організація та проведення регулярних зустрічей та оновлень з членами команди проекту
• делегування, моніторинг параметрів проекту
• монтаж обладнання та продуктів у замовника
• дотримання процедури монтажних робіт для досягнення якості;
• ведення переговорів, вирішення та планування вимог постачальників і замовників
• співпраця щодо створення та вдосконалення проектів та управління проектами, оцінка витрат і прибутковості
• відповідальність за дотримання принципів: Безпеки праці, Засобів індивідуального захисту праці
• мотивація команди

Informácie o výberovom konaní

Jazykové znalosti:
- Ukrajinský a Ruský jazyk – výhodou
- Nemecký jazyk – výhodou
Вид зайнятості:
- Повний день
Посада підходить для кандидатів з освітою:
- закінчена середня школа
- вища / вища професійна освіта
- ВНЗ І. ступеня
Мовні навички:
- Англійська - Середній (B2)
- Українська та російська мова – перевага
- Німецька мова - перевага
Інші знання:
- Microsoft Office
- Jira
- ClickUp
- Посвідчення водія категорії В
Кількість років досвіду: 2 роки

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Jira - Mierne pokročilý
ClickUP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- tímový duch, proaktivita a ochota zdieľať vedomosti
- analytické myslenie a schopnosť prinášať nové nápady na optimalizáciu
- manuálna zručnosť
- ochota cestovať a venovať sa svedomito práci v potrebnej miere s cieľom dodržať termíny;
- časová flexibilita (súčasťou pozície je i pracovná pohotovosť mimo štandardných pracovných hodín)
Особисті якості:
- незалежність, надійність і відповідальність
- командний дух, ініціативність та бажання ділитися знаннями
- аналітичне мислення та здатність придумувати нові ідеї оптимізації
- готовність подорожувати та сумлінно працювати в обсязі, необхідному для дотримання термінів;
- ненормований робочий день (позиція обумовлює можливість виконання робочих завдань поза межами робочого часу)

Spoločnosť HDTS (Slovensko & Kanada & Rusko & Čína) sa zaoberá poskytovaním služieb a produktov pre vybudovanie hokejových diagnosticko-tréningových centier, pričom spoločnosť vytvorila vlastné produkty, aplikačné programy či využíva integráciu produktov tretích strán. Riešenia spoločnosti HDTS sú aplikované v 18 krajinách sveta. Mimo hokeja sú diagnostické produkty určené aj pre iné športy. Informácie o portfóliu www.hdtsgroup.com
Компанія HDTS (Словаччина & Канада & Росія & Китай), надає послуги та продукти для будівництва хокейних діагностичних та навчальних центрів, при цьому компанія створила власні продукти, прикладні програми або використовує інтеграцію сторонніх продуктів. Рішення HDTS застосовуються в 18 країнах світу. Крім хокею, діагностичні вироби призначені і для інших видів спорту. Інформація про портфоліо www.hdtsgroup.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov