Pridať inzerát

Projektový manažér

HDTS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dlhá 2, Stupava, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacMesačný plat pozostáva z fixnej zložky a variabilu podľa mzdového poriadku spoločnosti (v závislosti od výkonu a plnenia plánu spoločnosti)
  • Termín nástupu: 01.03.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a koordinovanie projektov a projektových aktivít,
• plánovanie a realizácia nových projektov
• vytváranie a udržiavanie projektových plánov od fázy návrhu, obstarávanie subdodávok, výroby, testovania, dodania, montáže, zaškolenia a popredanej technickej podpory,
• plánovanie činností v rámci vnútorného plánu výroby
• organizovanie a vedenie pravidelných stretnutí a aktualizácií s členmi projektového tímu
• delegovanie, monitorovanie parametrov projektu
• vyjednávanie, riešenie a plánovanie dodávateľských a zákazníckych požiadaviek
• spolupráca na tvorbe a zlepšovaní projektov a spravovanie a vyhodnocovanie nákladovosti a ziskovosti projektov
• motivovanie tímu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Jira - Pokročilý
ClickUP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- tímový duch, proaktivita a ochota zdieľať vedomosti
- analytické myslenie a schopnosť prinášať nové nápady na optimalizáciu
- časová flexibilita (súčasťou pozície je i pracovná pohotovosť mimo štandardných pracovných hodín)
- ruský jazyk - výhodou
- nemecký jazyk - výhodou

Spoločnosť HDTS (Slovensko & Kanada & Rusko & Čína) sa zaoberá poskytovaním služieb a produktov pre vybudovanie hokejových diagnosticko-tréningových centier, pričom spoločnosť vytvorila vlastné produkty, aplikačné programy či využíva integráciu produktov tretích strán. Riešenia spoločnosti HDTS sú aplikované v 18 krajinách sveta. Mimo hokeja sú diagnostické produkty určené aj pre iné športy. Informácie o portfóliu www.hdtsgroup.com
Компанія HDTS (Словаччина & Канада & Росія & Китай), надає послуги та продукти для будівництва хокейних діагностичних та навчальних центрів, при цьому компанія створила власні продукти, прикладні програми або використовує інтеграцію сторонніх продуктів. Рішення HDTS застосовуються в 18 країнах світу. Крім хокею, діагностичні вироби призначені і для інших видів спорту. Інформація про портфоліо www.hdtsgroup.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov