Pridať inzerát

Sale representative

HDTS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 3 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedieť kvalifikovane zaprezentovať portfólio spoločnosti
- kontrahovanie OP (obchodných prípadov)
- napomáhať realizácii kontrahovaných obchodných prípadov
- marketingová a obchodná podpora (web, dm...)
- nájdenie potenciálu a schopnosť kontrahovania (preukázateľné výsledky sú súčasť pred-pohovoru)
- tvorba a realizácia predajnej stratégie na cieľových trhoch (Európa / USA) s podporou obchodného a marketingového tímu
- komunikácia medzi kľúčovými zákazníkmi a interným tímom
- neustále vzdelávanie, rozvíjanie dobrej pracovnej kultúry, integrita
- schopnosť preberať zodpovednosť a pracovať proaktívne a aj samostatne

Informácie o výberovom konaní

- prevažná komunikácia so zákazníkmi mimo Slovenska
- viac info na www.hockeydts.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

- preukázateľné skúsenosti ako obchodný zástupca (výsledky)
- silné komunikačné a medziľudské schopnosti s nadaním pri budovaní vzťahov s profesionálmi všetkých organizačných úrovní
- vynikajúce organizačné schopnosti
- schopnosť riešiť problémy a vyjednávať
- samostatnosť
- lojálnosť
- orientovanie sa v problematike hokeja, športu
- počítačové zručnosti (MS Word, Excel, PowerPoint)
- reprezentatívna angličtina (mandarínčina, nemčina, ruština výhodou)

Spoločnosť HDTS (Slovensko & Kanada & Rusko & Čína) sa zaoberá poskytovaním služieb a produktov pre vybudovanie hokejových diagnosticko-tréningových centier, pričom spoločnosť vytvorila vlastné produkty, aplikačné programy či využíva integráciu produktov tretích strán. Riešenia spoločnosti HDTS sú aplikované v 17 krajinách sveta. Mimo hokeja sú diagnostické produkty určené aj pre iné športy. Informácie o portfóliu www.hdtsgroup.com

V oblasti softvérového vývoja sa spoločnosť HDTS, a.s zaoberá vývojom špecializovaného softvéru určeného na použitie v oblasti automatizovaného testovania výkonnosti športovcov s prevažujúcim zameraním na oblasť ľadového hokeja. Z technického hľadiska to znamená integráciu technológií určených na zber, spracovanie a uchovávanie údajov, vyhotovovanie, záznam a spracovanie digitálneho obrazového materiálu, bezdrôtovú komunikáciu so zameraním na bezdrôtové prepojenie softvérových systémov s elektronickými, resp. elektromechanickými senzormi a testovacími platformami vyrábanými a dodávanými spoločnosťou HDTS, a.s. a s ovládacími konzolami implementovanými na platforme mobilných zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HDTS, a.s.
Dlhá 2/B
90031 Stupava