Pridať inzerát

Česky hovoriaci psychológ - terapeut

HDE s. r. o.

  • Miesto práce: Dobšinského, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacMzda je určená podľa kvalifikácie uchádzača (napr. ukončený psychoterapeutický výcvik a pod.), mesačných príplatkov podľa platobnej štruktúry a odmeňovacej štruktúry
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu psychológov česky-hovoriaceho psychológa terapeuta, ktorý vie konzultovať a viesť terapeutické rozhovory v českom jazyku.
Nie sme "klasické" psychologické centrum, lebo poskytujeme poradenstvo a krátkodobú na-riešenie-zameranú terapiu českým a slovenským firemným klientom. Tieto sedenia a konzultácie sú osobné, online, telefonické, alebo mailové - v priestoroch našej firmy alebo v priestoroch klienta (spoločnosti). Konzultácie sú individuálne alebo skupinové.

Psychológovia zabezpečujú aj pokrytie 24/7 hotline (krízovej) linky pre firemných zákazníkov. Občas je potrebný aj výjazd do firiem na krízovú intervenciu, z dôvodu skupinovej práce alebo workshop-u.

Každý vo firme má možnosť sa rozvíjať v tom, čo ho/ju baví a kde vidí svoje silné stránky. To môže byť napríklad aj možnosť rozvoja vo vedení workshopov, prednášok, školení a webinárov, alebo prispievanie do podcastov, časopisov a newsletterov pre našich klientov.

- Flexibilný pracovný čas
- Skupinová supervízia + skupinová intervízia
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Možnosť osobnostného rastu (rôzne interné i externé vzdelávanie)
- Fyzioterapeut na pracovisku (mesačne)
- Narodeninové voľno
- Bezplatné psychologické, finančné a právne konzultácie
- Tímové raňajky a pravidelné teambuildingy
- Súčasť odmeňovacej štruktúry po skúšobnej dobe
- Možnosť cvičných (alebo súkromných) klientov v priestoroch firmy
- Kurz krízovej intervencie hradený spoločnosťou

Sme dynamický tím, ktorý rád pomáha druhým a vidí priestor podporiť rozvoj potenciálu u druhých. Našu prácu berieme ako poslanie a do práce chodíme radi. Hľadáme kolegu/yňu do tímu, ktorý/á sa bude u nás cítiť dobre, ale aj ktorý/á do tímu zapadne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia (1-odborové štúdium) + psychoterapeutický výcvik (aspoň niekoľko rokov)

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

- Dlhodobý psychoterapeutický výcvik - musí byť aspoň vo výcviku
- Aspoň 2 roky skúsenosti s poradenstvom alebo terapiou (napr. školský psychológ, detský domov, krízová linka, centrum psychologickej pomoci, a pod.)

www.humandynamic.sk
www.humandynamic.eu