Pridať inzerát

Pokrývač / elektrikár - solárne panely na rodinných domoch

HCMS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Potsdam, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 15 EUR/hod.Mzda dohodou na základe skúseností.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné miesto v nemeckom Potsdame pre dynamickú spoločnosť s dôrazom na ochranu životného prostredia. Spoločnosť pôsobí v rámci celého regiónu a hľadá samostatného a zodpovedného kolegu, ktorému ponúka priestor na kreativitu a osobný rozvoj.

- montáž panelov na strechy rodinných domov v Potsdame a okolí
- jednotlivci aj skupiny pokrývačov a elektrikárov
- skúsenosť so solárnymi panelmi výhodou, nie je však nevyhnutná
- pracovné zmeny (pondelok až piatok), možnosť nadčasov
- plný pracovný úväzok
- práca na turnus možná

- nemecká pracovná zmluva
- zabezpečené a preplatené ubytovanie
- služobné auto k dispozícii

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Ponúkame pracovné miesto pre jednotlivcov ale aj skupiny pokrývačov a elektrikárov v nemeckom Potsdame. Dynamická spoločnosť kladie dôraz na ochranu životného prostredia a venuje sa montážnym prácam na strechách rodinných domov (umiestňovanie a montáž fotovoltických panelov). Zamestnancom ponúka priestor na osobný rozvoj a kreativitu. Každý zamestnanec je vnímaný ako súčasť komunity, a preto sú všetky záležitosti riešené transparentne, otvorene a spoločne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov v Nemecku a Rakúsku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Kašprišinová
Tel.: +421918962869
E-mail: poslať životopis