Pridať inzerát

Office Manager

HCMS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Savoy Offices, Mostová, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou, ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná náplň práce: Administratívna a organizačná podpora riaditeľa spoločnosti

Hľadáme samostatnú, dobre zorganizovanú a proaktívnu osobu, ktorú pracovne napĺňa:

• zodpovednosť za chod kancelárie
• znalosť kalendára nadriadeného, prípadná príprava podkladov na stretnutia – dokumenty, zmluvy
• preberanie/odosielanie/triedenie pošty
• príprava podkladov pre účtovnícke spracovanie, príprava a konsolidácia ďalších materiálov
• kontakt s úradmi na základe plnej moci
• komunikácia s obchodnými partnermi podľa potreby
• vybavovanie hospodárskej korešpondencie
• práca s internými aplikáciami
• organizácia konferenčných hovorov, účasť na stretnutiach, zápis dohôd a následná komunikácia s účastníkmi stretnutí
• podpora projektového tímu pri každodenných činnostiach
• organizácia logistiky a exportu, kontrola dodacích listov
• operatívne úlohy podľa aktuálnych potrieb
• celková podpora nadriadených, občasne aj osobného charakteru

Väčšina projektov prebieha mimo Slovenskej republiky. Hlavnými komunikačnými jazykmi sú nemecký, anglický a maďarský jazyk.
Komunikácia s klientmi a dodávateľmi vyžaduje profesionálny prístup a diskrétnosť.

• práca v segmente budúcnosti - zelená energia a fotovoltaické elektrárne
• aktívne využívanie cudzích jazykov
• možnosť rozšírenia úloh a zodpovedností podľa osobných schopností a zručností
• zamestnanecké benefity podľa osobnej preferencie

V prípade záujmu o obsahovú časť developmentu solárnych elektrárni ponúkame možnosť veľkého kariérneho rastu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Developer solárnych elektrárni s pracovnou agendou v medzinárodnom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• MS Office: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint
• odolnosť voči stresu
• vynikajúce organizačné schopnosti
• dôslednosť, systematickosť, proaktívnosť
• orientácia na cieľ a výsledok
• medzinárodné komunikačné schopnosti
• pozitívny vzťah ku psom, jeden s nami v kancelárii úraduje :)

HCMS Recruitment ponúka pracovné pozície pre profesionálov v Nemecku a Rakúsku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

HCMS s.r.o.
Mostová 2
81102 Bratislava - Staré Mesto