Pridať inzerát

Procesný Manažér / Majster

HBT Bratislava k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gogoľova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11 EUR/hod.po skušobnej dobe troch mesiacov, odmeny na mesačnej báze, 1euro/hodina v prípade dobre odvedenej práce.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Efektívne rozdelenie výrobných plánov a následné zadelenie do výroby na základe materiálov, dátumu výroby a transportu.
Kontrola výrobného plánu
Zadelenie práce CNC / Šachty
Optimalizácia výrobného procesu (zlepšovanie programov, času výroby a kvality)
Kontrola kvality hotových projektov
Dohľad nad 5S metódou na pracovisku (Organizácia, Systematizácia, Sanitácia, Štandardizácia, Sebadisciplína)
Kontrola skladníkov, optimalizácia skladu
CNC expert (Majster)
Programovanie projektov v programe HOPS
Dohľad nad správou nástrojov v programe MT Manager
Dohľad nad inventárom nástrojov a príslušenstva CNC
Dohľad a kontrola pri vykonávaní servisu CNC
Riešenie komplexných problémov s CNC
Zodpovedný za všetkých operátov CNC vo výrobe

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Dobré platobné ohodnotenie
• Možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
• Príjemná pracovná atmosféra
• Možnosť komunikovať v cudzom jazyku
• Stabilné miesto v prípade plnenia očakávaných výsledkov
• Zabezpečenie obedov
• Mesačné odmeny

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na [email protected] Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, grafické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

operátor CNC/Stavebníctvo

Počet rokov praxe

1

- angličtina alebo nemčina slovom aj písmom
- dôslednosť, zmysel pre detail, technické myslenie
- ochota a záujem sa vzdelávať v oblasti našeho zamerania
- schopnosť prekonávať prekážky, sebadisciplína a vytrvalosť
- schopnosť pracovať v tíme
- organizačné schopnosti
- dobré počitačové znalosti, najmä MS Office
- grafické alebo technické vzdelanie výhodou (ideálne relevantná prax v technickej obchodnej spoločnosti, najlepšie v stavebníctve)

Sme rodinná firma so sídlom v Bratislave. Náš tím v súčasnosti tvorí 60 zamestnancov v troch partnerských spoločnostiach v Rakúsku a na Slovensku. Nášmu partnerskému podniku v Rakúsku dodávame inovatívne a efektívne produkty, najmä v oblasti stavebníctva.
Náš vysoko motivovaný multikultúrny tím zdieľa spoločnú vášeň pre prácu a vynikajúce komunikačné schopnosti.