Pridať inzerát

Zriaďovač vo farmaceutickej výrobe

HBM Pharma s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sklabinská, Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiac800€ + prítomnostný bonus 100€ + bonus za osobný výkon 15% a bonus za výkon spoločnosti 1% + víkendový bonus - priemerný zárobok 1200€
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za správnosť a úplnosť vypisovania záznamovej dokumentácie a označovanie priestorov a výrobných zariadení procesovými lístkami,
- zabezpečovať technickú pripravenosť strojov a ich bezporuchový chod, zodpovednosť za správne nastavenie údajov podľa procesnej zákazky,
- vymieňať formátové diely, nastavovať požadované parametre elektronických a kontrolných systémov,
- dolaďovať technické parametre počas chodu strojov na doporučený výkon v závislosti od produktu,
- dbať o čistotu, označenie a správne uskladnenie formátových dielov na určenom mieste, priebežne informovať majstra o potrebe náhradných dielov.

- práca v stabilnej spoločnosti
- dynamické pracovné prostredie
- práca s modernými farmaceutickými technológiami v čistom a celoročne klimatizovanom prostredí
- zaujímavý školiaci a vzdelávací systém
- motivačný program a sociálne benefity
- príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, mechanik, mechatronik, opravár potravinárskych alebo farmaceutických strojov

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

- stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom pre stupne odbornej spôsobilosti podľa § 21 vyhl. č. 508/2009 výhodou
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou

Naše posolstvo:

Byť partnerom pre zmluvnú výrobu farmaceutických prípravkov, a to v oblastiach:
- výroba injekčných roztokov v ampuliach
- výroba tabliet
- balenie tabliet
- kontrola kvality a uvoľňovanie liekov

HBM Pharma s.r.o. je považovaná za lukratívneho a zaujímavého zamestnávateľa v rámci mesta Martin a jeho širšieho okolia nielen pre snahu spoločnosti zabezpečiť svojim zamestnancom uspokojivé pracovné podmienky, ale tiež pre charakter svojej činnosti. V spoločnosti HBM Pharma s.r.o. Vám ponúkame možnosť odborného rastu a prácu v príjemnom prostredí.
Uplatniť sa u nás môžu záujemcovia o prácu najmä so stredoškolským a vysokoškolským farmaceutickým vzdelaním, ale aj absolventi iných odborných škôl, najmä technického a prírodovedného zamerania.
Aj pre práve skončených absolventov sú u nás dvere otvorené. Všetci novoprijatí zamestnanci prejdú viacúrovňovým tréningovým programom, vďaka ktorému získajú vedomosti a zručnosti potrebné pre vykonávanie svojej práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hullová
Tel.: +421434202621
E-mail: poslať životopis