Pridať inzerát

Výrobný manažér

HB inox s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 000 EUR/mesiacmzda od 1300€, dohoda na mzde podľa kvalifikácie a skúseností, kvartálne odmeny, ročný bonus pri splnení dohodnutých cieľov
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riadenie výrobnej prevádzky (strojárska výroba)
- vedenie a motivácia personálu (do 20 zamestnancov)
- plánovanie efektívneho využívania výrobných kapacít a zdrojov (materiál, technológie, financie, ľudia)
- plnenie výrobného plánu a stanovených ukazovateľov výkonnosti
- tvorba a zavádzanie pracovných a výrobných postupov s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu práce
- zabezpečenie plnenia cieľov výroby - objem, kvalita, termíny
- efektívny nákup materiálu a logistika
- dohľad, koordinácia a kontrola všetkých procesov výroby
- spolupráca na rozvojových aktivitách a nových projektoch a ich aktívna podpora
- vytváranie podmienok pre zvyšovanie produktivity výrobných procesov
- rozvoj firemnej kultúry

- stravné lístky v hodnote 4,50€

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobné stretnutie e-mailom, prípadne telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert
Kanban - Expert
Kontrola výrobného procesu - Expert

Vodičský preukaz

B

Vzdelanie a skúsenosti:
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického zamerania - strojárstvo, spracovanie kovov, výrobné technológie
- prax v riadení výrobnej prevádzky (min. 5 rokov)
- skúsenosti v oblasti spracovania plechov alebo s výrobou produktov z nerezovej ocele výhodou
- skúsenosti s riadením ľudí
- skúsenosti s metódou riadenia Kanban

Jazykové znalosti:
nemecký alebo anglický jazyk - dobrá úroveň slovom i písmom, znalosť technickej terminológie

Ostatné znalosti:
- nutná znalosť metódy KANBAN (príp. iných)
- znalosť práce s konštrukčným softvérom SolidWorks výhodou

Osobnostné charakteristiky:
- zameranie na dosahovanie stanovených cieľov
- zanietený a aktívny prístup k práci
- schopnosť riadiť tím (vedenie a motivácia)
- schopnosť samostatne a spoľahlivo pracovať
- aktívny záujem o vlastný rozvoj

Výrobná spoločnosť so zameraním na zákazkovú výrobu nerezových zariadení pre gastrónomiu.
Nerezové pracovné stoly, skrinky, regále, chladiace pulty, vitríny...
Možnosť kariérneho rastu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vinohrady 1
940 01 Nové Zámky