Vedoucí výrobního oddělení - potravinářský, kosmetický průmysl

Hays Czech Republic, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 70 000 Kč/měsíc+ kvartální bonusy
  • Termín nástupu: možné ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajištění plánu výroby na oddělení kosmetiky při splnění kvalitativních požadavků, daného výkonu a bezpečnosti práce

- Zabezpečení kompletní výroby na jedné ze tří výrobních oblastí - pro Tebe to bude konkrétně kosmetika
- 3-4 přímé podřízené (team leadeři, kteří vedou operátory) a dalších cca 50 nepřímých podřízených
- Zajištění dodržování pravidel, postupů a podmínek BOZP na pracovišti
- Zajištění kvality výrobků dle specifikací a zajištění hygieny
- Úzkou spolupráci s oddělením kvality
- Plnění a zlepšování výkonu a kvality dle požadovaných norem a specifikací
- Efektivní organizaci, plánování a využití práce výrobního personálu
- Kooperaci s projektovým oddělením při navádění nových výrobků do výroby
- Spolupráci s oddělením Supply Chain na plánování výroby pro oddělení kosmetiky
- Zajištění lidských zdrojů a dalších prostředků pro plnění plánu výroby (v kooperaci s HR)
- Plánování školení a rozvoje podřízených pracovníků
- Spolupráci při tvorbě, připomínkování a revizi interních směrnic a postupů - Integrovaného Systému Managementu souvisejících s příslušnou oblastí
- Přípravu a revizi instrukcí, manuálů a pravidel pro danou oblast
- Administrativu - výrobní příkazy, výkony, kontroly, docházka zaměstnanců atp.
- Zajištění ergonomie, 5S a pořádku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odpovídající mzdové ohodnocení + premie
Starostlivé kolegy
Komplexní, zajímavou a odpovědnou práci
Možnost uplatnit nové nápady a trendy a ovlivnit chod společnosti
Možnost využít firemní autobusovou dopravu z Opatova nebo Říčan či Benešova
Zaměstnanecké benefity: stravenky v hodnotě 115 Kč, 1 týden dovolené navíc, telefon k soukromému využití
Kávu různých druhů a příchutí zdarma (ne každý je ranní ptáče, víme známe)
Možnost Home-office
Flexibilní pracovní dobu
Pracovní poměr na dobu neurčitou se šestiměsíční zkušební dobou
Nástup ihned, příp. dle domluvy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba, která provozuje zodpovědnou kombinaci copackingu a manufacturingu. Společnost zaměřená na spotřební zboží, potraviny a kosmetiku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

výrobný průmysl - kosmetický průmysl

Počet let praxe

potravinářský průmysl, kosmetikcý průmysl, farma průmysl
3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Bez čeho se neobejdete?

- Minimálně 3 roky prokazatelné praxe na podobné pozici ve výrobním prostředí (potravinářský, kosmetický či farma průmysl).
- Organizační schopnosti a zkušenosti s vedením a budováním výrobního personálu všech možných úrovní
- Angličtinu nebudete používat denně, ale přijdou situace, kdy si bez ní neporadíš
- MS office (Excel)
- SAP - ale není to podmínka
- Povědomí o 5S, štíhlé výrobě, DMAIC, SMED
- Člověk se smyslem pro humor a týmový duch

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
Česká republika