Pridať inzerát

Key Account Manager – BU Retail

HARTMANN - RICO a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 000 - 2 500 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete byť zodpovedný a riadiť predajné výsledky s kľúčovými zákazníkmi našej spoločnosti?
Zvládnete presadiť renomované značky u svojich zákazníkov?
Trúfnete si prinášať nápady z trhu a na ich základe realizovať aktivity pre zákazníkov?
Sú za vami vidieť pracovne výsledky, ktoré si môžeme overiť?

Pokiaľ môžete odpovedať „áno“ na vyššie uvedené, potom možno hľadáme práve Vás!

Čo k tejto práci potrebujete:
• Všeobecný prehľad o dianí v segmente „retail“
• Minimálne stredoškolské vzdelanie
• Orientáciu na výsledok
• Skúsenosti na obdobnej pozícii sú výhodou
• Veľmi silné analytické, predajné a vyjednávacie schopnosti
• Schopnosť rozpoznať príležitosť a ponúknuť riešenia zákazníkom na mieru
• Systémový prístup
• Skúsenosti s projektovým riadením
• Angličtina na úrovni B2
• Vodičský preukaz sk. B

Čo ponúkame?
• Zaujímavé a kreatívne zamestnanie
• Osobný a kariérny rozvoj
• Práca v motivovanom tíme
• Samostatnosť a využitie vlastnej kreativity pri riešení obchodných prípadov
• Možnosť zapojenia sa do medzinárodných projektov

Vy budete osoba, ktorá bude riadiť, udržovať a rozvíjať vzťahy s existujúcimi a novými kľúčovými obchodnými partnermi. Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude dosahovanie plánovaných výsledkov, vrátane plánovania, koordinácie a vyhodnocovania aktivít u zverených zákazníkov. Vďaka Vašim skúsenostiam, talentu a odbornému zaškoleniu v rámci adaptácie sa stanete uznávaným odborníkom, ktorý bude dôležitým členom našej spoločnosti.
Ste pripravení ísť s nami o krok ďalej pre zdravie?
Pokiaľ áno, potom prosím reagujte kliknutím na tlačidlo „Odpovedať“

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou