Pridať inzerát

Brigáda, predavačka

Harol s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fresh Market, Rožňavská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej malej pekárni vo Freshmarkete v Bratislave ponúkame dlhodobú brigádu pre študentov. Práca je Pon-Pia na 4-5h denne od 14.00-15.00 do 19.00 Sobota 9h od 7.00-8.00 do 16.00
3-4krát týždenne.
Náplň práce:
Obsluha pri pokladni
Dokladanie tovaru
Príjemné vystupovanie, chuť pracovať
Udržiavanie čistoty na pracovisku

Hľadáme mladú, sympatickú posilu do našej pekárne vo Freshmarkete .Brigáda je dlhodobá a je vhodná pre študentku popri škole.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Gastro

zodpovednosť, flexibilita, úsmev na tvári,
zdravotný preukaz
budeme sa na teba tešiť.
Šiskáreň pekáreň

Malá príjemná Pekáreň priamo s predajom vo Freshmarkete Bratislava.
Naša hlavná náplň je mať vždy čerstvý kváskový chlebík, šišky, a iné výrobky, ktoré si pripravujeme priamo u nás. Môžete mať možnosť pracovať v jednej z mála prevádzok, ktoré sú na vysokej úrovni s kvalitou aj so servisom.

Adresa spoločnosti

Lachova 1611/37
851 03 Bratislava - mestská časť Petržalka