Pridať inzerát

Predavač/ predavačka chovateľské potreby Happy Pets Eperia

Happy Pets s.r.o.

  • Miesto práce: EPERIA SHOPPING MALL, Arm. gen. Svobodu, Prešov-Sekčov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 - 1 200 EUR/mesiacprovízia za plnenie obchodného plánu víkendové príplatky uvedená mzda je pri plnom úväzku
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zbožňujete zvieratá, komunikáciu s ľuďmi a poradenstvo pre ich majiteľov?

Robíme všetko preto, aby sa všetci v našich predajniach cítili príjemne, a aby každý majiteľ našiel čo urobí radosť jeho zvieraciemu priateľovi.

Čo Vás na tejto pozícii čaká?

• poradenstvo zákazníkom
• práca s tovarom - dokladanie, kontrola záruk, tvorba cenoviek,
• príprava marketingových kampaní
• práca s hotovosťou
• vyloženie tovaru do regálov
• udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
• starostlivosť o zvieratá
• plnenie obchodného plánu predajne

rôzne :-)
zamestnanecké ceny

Informácie o výberovom konaní

Sme viac ako len obchod s potrebami pre zvieratá a krmivom.

Meníme spôsob, ako predávať výživu, zábavu, spoločný čas so zvieracím priateľom.

Nájdite si u nás prácu, ktorá Vás bude baviť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2021 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

predaj chovateľské potreby výtaná

komunikatívnosť
samostatnosť
zodpovednosť
schopnosť učiť sa

Už 14 rokov na Slovenskom trhu produktami pre zvieratá. Spoločnosť Happy Pets, s.r.o. má 11 predajní na Slovensku. Pre chlpatých, operených a šupinatých členov rodín zabezpečujeme produkty len tej najvyššej kvality. Okrem rozrastajúcej sa siete predajní máme aj veľkoobchod.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prievidszká 1998
97251 Handlová

Kontakt