Pracovník vo výrobe hliníkových odliatkov - práca vhodná aj pre ženy

Hanjoo Light Metal s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vlkanová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ 13. plat, dochádzkový, dochádzkový bonus
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha taviacich pecí
- tepelné spracovanie hliníka
- odlievanie hliníka
- jednoduché manuálne práce vo výrobe s hliníkovými odliatkami s váhou do 5 kg
- obsluha plne automatických strojov
- meranie a vizuálna kontrola výrobkov laserom

13. plat
dochádzkový bonus
zabezpečené stravovanie s doplatkom 0,49 EUR/jedlo
pravidelné navyšovanie miezd

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala posielajte Vaše životopisy na emailovú adresu
[email protected]

Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky uvedené v tejto ponuke. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

operátor výroby v oblasti automotive výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať na 3 zmeny
manuálna zručnosť
zodpovednosť
dobrý zdravotný stav
fyzická zdatnosť

Spoločnosť Hanjoo Metal Light je kórejská spoločnosť, ktorá sa za viac ako 30 rokov pôsobenia na domácom trhu stala lídrom výroby hliníkových odliatkov pre automobilové komponenty. V súčasnosti má Hanjoo Metal Light najväčšiu kapacitu na odlievanie hliníka v Južnej Kórei. Tento pozoruhodný rast je odrazom inovatívnych technológii a investíciám do výskumu a vlastnej odlievacej technológie.

Spoločnosť Hanjoo Metal Light, s.r.o. prichádza na Slovensko, ako prvý závod v Európe vôbec. Miestom výroby je obec Vlkanová, neďaleko Banskej Bystrice. Kde na začiatku s 50 zamestnancami začne svoju výrobu hliníkových odliatkov pre odoberateľov Kia Motors a závod Hyundai v Českej republike.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov