Pridať inzerát

Elektrikár – §22, §23

Handystav s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Handystav s.r.o., ponúka prácu skúseným ELEKTRIKÁROM . Náplňou práce je vykonávanie servisných - havarijných výjazdov alebo nových realizačných projektov na základe predložených požiadaviek od naších zákazníkov. Ponúkame stabilnú dlhodobú spoluprácu v spoločnosti. Požadujeme min. 2 ročnú prax v odbore. Práce sú prevažne realizované v Bratislave a v jej blízkom okolí.

Náplň práce:
- priemyselné elektroinštalačné práce
- domové a bytové elektroinštalačné práce
- čítanie technickej dokumentácie podmienkou !
- montáž a zapájanie rozvádzačov
- bleskozvody
- NN prípojky
- servisné výjazdy
- reportovanie realizácií
- starostlivosť o zverené motorové vozidlo

- Vstupné zaškolenie
- Kvalitné pracovné prostriedky, moderné BOZP oblečenie
- Individuálny rozvojový plán, zvyšovanie kvalifikácie, certifikácie
- Možnosť osobného rastu
- Možný kariérny postup na pozíciu riadiaceho pracovníka
- Atraktívne a realistické osobné hodnotenie
- Automobil pre náplň práce k dispozícii
- Výborná atmosféra

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis alebo nás kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické - min §22 Vyhl.508/2009 samostatný elektrotechnik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Slušné vystupovanie
- Komunikačné zručnosti
- Technické myslenie
- Spoľahlivosť
- Dodržiavanie disciplíny
- Samostatnosť pri realizácii elektroinštalácie
- Vodičský preukaz podmienkou (B)!

Spoločnosť Handystav s.r.o vznikla v roku 2018 s cieľom poskytovať služby v oblasti elektroinštalačných prác. Odborný tím spoločnosti sa neustále rozvíja a preto sme schopní poskytovať širokú škálu služieb v danom odvetví. Spoločnosť pôsobí v oblasti realizácií elektroinštalačných prác s poskytovaním kompletného servisu od projektov až po samotnú realizáciu a následný servis.

www.handystav.sk