Pridať inzerát

Nastavovač

Handtmann Kechnec s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € brutto + príplatky. Nárok na prémie a bonusy podľa interných predpisov spoločnosti. Výška mzdy závisí od predchádzajúcich pracovných skúseností.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- základná obsluha tlakových zariadení a odlievacej jednotky, obsluha periférnych zariadení;
- mechanické opracovanie, omieľanie, pieskovanie odliatkov podľa predpisov na určených zariadeniach podľa pokynov;
- prestavby podľa plánu a pokynov nadriadeného;
- nastavovacie a strojové parametre;
- posúdenie stavu nástrojov a strojov, okamžité hlásenie porúch strojov;
- kontrola kvality výrobkov, balenie odliatkov;
- hlásenie zistených odchýlok a nepodarkov nariadenému.

- práca v novovzniknutej medzinárodnej spoločnosti;
- bonusový systém;
- príspevok na dopravu;
- DDS;
- sociálny program.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredoškolské vzdelanie technického zamerania

Počet rokov praxe

2

- ochota pracovať na 4 zmeny - nepretržitá prevádzka;
- zodpovednosť za kvalitu;
- znalosť nemeckého jazyka je výhodou;
- dôslednosť;
- spoľahlivosť;
- flexibilita.

Handtmann Kechnec, s.r.o. je súčasťou nemeckej firemnej skupiny Handtmann, ktorá má viac ako storočnú tradíciu.
Na Slovensku je popri závode Handtmann Slovakia, s.r.o. so sídlom v Košiciacich druhým závodom tejto firemnej skupiny.
Handtmann dnes – je celosvetovo pôsobiaca firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva 3000 zamestnancov, z toho 200 v Košiciach. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrabajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Handtmann Kechnec, s.r.o. je aktuálne vo výstavbe a bude zabezpečovať výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním a CNC opracovanie výrokov pre automobilový priemysel.

Adresa spoločnosti

Traťová 9
040 18 Košice - mestská časť Krásna

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Čajkovská
Tel.: +421557890516
E-mail: poslať životopis