Pridať inzerát

Manažér skladu, nákupu a dopravy

HandsUnity, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záhradnícka 7, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 040 - 1 200 EUR/mesiacpríspevok na DDS
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sklad - cca 10 % práce tvorí fyzická manipulácia s tovarom, vykládka kamiónu alebo kontajneru, manipulácia s tovarom v sklade, presun tovaru zo skladu do výroby. Ďalej sem patrí kontrola dodaného tovaru z hľadiska množstva a kvality. Práca zahŕňa manipuláciu s ťažšími bremenami a preto je vhodná pre muža.

ERP (Enterprise resource planning) - cca 75 % práce tvorí administratívna práca v systéme ohľadne skladu, dodávateľov, objednávok tovaru a materiálu, cenových ponúk a pod.

Doprava - cca 15% práce tvorí administratívna práca, objednávanie prepravy či už paliet alebo kusových zásielok, sledovanie zásielok, reklamácie a podobne.

osobné príplatky, pohodový kolektív, flexibilný pracovný čas od 8:00 do 20:00, príspevok na DDS, príspevok na stravu vždy v maximálnej výške, cez víkend nepracujeme

Hľadáme nového kolegu do nášho tímu. Práca zahŕňa manipuláciu s ťažšími bremenami a preto je vhodná pre muža. Sme mladá, rýchlo sa rozvíjajúca firma. Celý náš predaj je smerovaný na Export do EÚ. Tvoríme malý kolektív a preto je táto pracovná pozícia kombinovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba + e-commerce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavnou náplňou práce je ERP systém (Enterprise resource planning). Tu sa vyžaduje dôkladnosť, precíznosť a zodpovednosť pri zadávaní údajov a pochopení súvislostí. Prax v podobnom alebo skladovom softvéry je prednosťou ale nie nevyhnutnosťou. Uchádzač musí byť v dobrej telesnej kondícii, nakoľko práca zahŕňa aj manipuláciu s bremenami.

Výroba a predaj výrobkov pod vlastnou značkou. Online predaj.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov