Pridať inzerát

Elektrotechnik údržby

Hammerl Textilcare k. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v textilnej práčovni na oddelení technickej údržby.
Vykonávanie opráv, údržby a zabezpečenia chodu strojov, technických zariadení a príslušných elektrických rozvodov. Vykonávanie ostatných údržbárskych prác súvisiacich s výkonom pracovnej činnosti podľa potrieb zamestnávateľa.

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti, rôzne motivačné príspevky, priateľský kolektív a príjemné prostredie.

Firma Hammerl Textilcare k.s. z Malaciek hľadá šikovného elektrotechnika údržby na trvalý pracovný pomer.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechatronik, elektrotechnik/elektronik

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požiadavky na uchádzača: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), manuálna zručnosť, precíznosť, iniciatívnosť

Od záujemcov o prácu požadujeme predložiť pri osobnom pohovore platné certifikáty a vysvedčenie o dosiahnutom vzdelaní.

Firma Hammerl Textilcare k.s. sa venuje praniu a žehleniu prádla, hlavne pre zahraničnú klientelu v oblasti hoteliérstva a cestovného ruchu.