Pridať inzerát

Administratívny pracovník (ž/m)/TPP

Hammerl Textilcare k. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacmesačná mzda podľa kvalifikácie je možná vyššia: od 1.000 EUR/mesačne
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou tejto pozície je každodenné vybavovanie zákazníckych objednávok, prijímanie reklamácií, telefonická a emailová komunikácia v NJ, administratívna podpora chodu kancelárie a prevádzky, spracovanie údajov, dodacích listov a faktúr v internom systéme.

Prosíme, poslať životopis aj v nemeckom jazyku spolu s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Organizačné schopnosti, samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť, spoľahlivosť

Firma Hammerl Textilcare k.s. sa venuje praniu a žehleniu prádla, hlavne pre zahraničnú klientelu v oblasti hoteliérstva a cestovného ruchu.