Pridať inzerát

Elektrikár/prevádzkový elektrikár

Hammerbacher SK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pukanec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.mzda od 6€/hodinu a viac, podľa schopnosti uchádzača. 13. a 14. plat podľa hospodárskych výsledkov Dochádzkový bonus (do výšky 160 € za kvartál) Nadštandardné príplatky za nadčas
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za odstránenie porúch na strojoch počas výroby a zabezpečuje plynulý chod prevádzky
- zodpovedá za stav prideleného náradia a technických prostriedkov
- vykonáva opravy mechanických a elektrických častí zariadení, strojov prevádzky
- vykonáva preventívnu údržbu, mazanie a čistenie strojov podľa plánov údržby
- vykonáva opravy a montážne práce na technických častiach budov, elektrických rozvodoch a osvetlení
- spolupracuje s externými servisnými spoločnosťami pri servisných zásahoch
- spolupracuje pri odstraňovaní revíznych závad a nezhôd auditov
- spolupracuje pri investičných projektoch, rekonštrukciách a nových inštaláciách zariadení

Sociálne príspevky:
Príspevok zamestnávateľa na DDS 2 % z hrubej mzdy
Víkendový relaxačný pobyt v kúpeľoch Dudince
Iné výhody:
Možnosti vzdelávania (napr. interné jazykové kurzy) a osobného rastu
Stabilná spoločnosť
Mzda najneskôr do 15.dňa v nasl. mesiaci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť
analyzovanie a riešenie problémov

Akciová spoločnosť Hammerbacher SK, a.s. so sídlom v Pukanci vyrába kancelársky nábytok. Z pôvodného vzťahu dodávateľ – zákazník vznikla kapitálovo a organizačne prepojená podnikateľská skupina, zameraná na vývoj výrobkov, výrobu, predaj a služby. Majoritným akcionárom spoločnosti a hlavným zákazníkom je spoločnosť Hammerbacher GmbH so sídlom v Neumarkte. Spolupráca spoločností trvá od roku 1991.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov