Pridať inzerát

Logistic and Procurement Officer

hameln rds s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horná 36, Modra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.01.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie plynulého chodu nákupu
• Komunikácia s dodávateľmi, vyhodnocovanie cenových ponúk
• Zabezpečovanie nákupu tovaru podľa požiadaviek žiadateľov
• Komunikácia s dopravcami, dopravnými spoločnosťami a zákazníkmi
• Komunikácia so žiadateľmi a ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Kontrola došlých faktúr
• Práca v systéme SAP v nákupnom module
• Objednávanie prepravných služieb, export a import v rámci EÚ a tretích krajín
• Príprava transportných dokumentov a príprava tovaru na transport
• Príprava dokladov k colnému konaniu
• Riešenie reklamácií v súlade s internými predpismi
• Zabezpečovanie rôznych výkazov a reportov (napr. Intrastat atď.), analýz dodávateľov, spoluúčasť pri tvorení smerníc

Zázemie zahraničnej spoločnosti.
Dynamické a zároveň príjemné prostredie.
Možnosť rastu a vzdelávania.

Ďakujeme všetkým záujemcom. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú ponuku.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Minimálne 2 ročné skúsenosti v oblasti logistiky
• Skúsenosti so systémom SAP výhodou
• Znalosť podnikových procesov
• Precíznosť, zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa nové veci
• Tímová spolupráca, schopnosť organizovať si úlohy a načasovanie
• Schopnosť riešiť problémy a vzniknuté situácie
• Komunikačné zručnosti
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Znalosť nemeckého jazyka výhodou.

Nadnárodná spoločnosť hameln rds a.s. so sídlom materskej spoločnosti v Nemecku a dcérskou spoločnosťou na Slovensku ponúka kompletné služby pre zavádzanie farmaceutických produktov na trh.

Poskytujeme komplexné poradenstvo a služby pre zákazníkov v oblasti farmácie, biotechnológie, chémie a medicínskej technológie.

Ponúkame rozsiahlu škálu služieb, ktoré sú jedinečné na medzinárodnom trhu v oblasti zdravotných služieb: vývoj produktov a laboratórne služby, predklinické štúdie, rozsiahly registračný servis vrátane aktualizácií existujúcej registrácie, databázu API a hotových produktov vrátane registračnej dokumentácie v súlade s EÚ predpismi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov