Pridať inzerát

Area manager / business development

Hamburger Recycling Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností a seniority
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových dodávateľov a obchodných príležitostí
- Aktívna komunikácia, udržiavanie dobrých vzťahov a riešenie potrieb dodávateľov
- Aktívna účasť na tvorbe obchodnej stratégie, analýza trhu a konkurencie,
- Operatívna zodpovednosť za pridelený región a všetky procesy
- Riadenie prevádzkových - technických procesov v rámci ponúkaných služieb
- Zodpovednosť za projektový manažment vo vybraných projektoch
- Optimalizácia procesov v súlade s lokálnym manažmentom

- práca pre stabilnú spoločnosť
- motivujúce mzdové ohodnotenie (okrem základného platu aj 13. a 14. plat, výkonnostné odmeny a osobné ohodnotenie),
- možnosť byť súčasťou veľkých a perspektívnych projektov,
- priateľské prostredie menšej spoločnosti,
- služobný automobil,
- notebook, mobil,
Benefity budú predstavené na osobnom pohovore.

Oslovení budú len uchádzači, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor. Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, technický smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Minimálne 3 roky v odpadovom hospodárstve, manažmente druhotných surovín,aktívny vodič

- Predchádzajúca skúsenosť v oblasti odpadového hospodárstva
– Analytické myslenie
– Koncepčné a technické myslenie podmienkou
– Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- Proaktívny prístup k práci,
- Znalosť regiónu, trhu
- Samostatnosť, rozhodnosť
- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Tímová spolupráca
- Znalosť anglického jazyka výhodou

Spoločnosť Hamburger Recycling Slovakia s.r.o. je členom skupiny Prinzhorn, ktorá má vo svojom portfóliu spracovateľské závody na výrobu vlnitej lepenky z odpadového papiera v Maďarsku, Rakúsku a Nemecku. Je výhradným nákupcom odpadového papiera zo Slovenska pre vlastné spracovateľské závody.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hamburger Recycling Slovakia
P. Blahu 9827/7A
940 01 Nove Zamky