Pridať inzerát

Asistent/ka v butiku s luxusnými šperkami HALADA Bratislava

HALADA Avion spol, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme?

Poď pre nás pracovať? Hľadáme TEBA, ktorý/á máš rád/a krásu, vkusné prostredie a chceš byť súčasťou tímu v stabilnej spoločnosti. Sme česko-slovenská klenotnícka spoločnosť zaoberajúca sa vlastnou výrobou a predajom špekov. Značka HALADA je špecifická aj tým, že ide o multibrand niekoľkých svetových značiek a pre náš butik HALADA Pribinova hľadáme šikovných kolegov a kolegyne.

O čom ta práce je?

  • Bez obáv - zaškolíme ťa
  • Obsluha zákazníkov v butiku
  • Prezentácia a aranžovenie šperkov
  • Práca na PC
  • Práca za pokladnicu
  • Vhodná aj pre absolventov

Čo je potrebné?

  • Byť tak trochu extrovert,
  • Bez obáv komunikovať s kýmkoľvek
  • Zmysel pre detail
  • Bezúhonnosť
  • Krátky/dlhý pracovný týřdeň
  • Musí byť na teba spoľahnutie, sme totiž jeden tím!❤

Čo ponúkame na začiatok?

  • nástupnú mzdu od 1118€ (brutto),
  • provízny systém z predaja,
  • kariérny rast,
  • firemné benefity (multisport-ka, zľavy na produkty, najlepšie firemné večierky, atď.),
  • "Buddyho, mentora, podporu" - jednoducho tímového hráča, ktorý ťa všetko naučí, vysvetlí a poradí. Rýchlejše sa zapracuješ a zapadneš.

Ozvi sa. Tešíme sa, keď ťa spoznáme a pri káve si povieme viac.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno