Pridať inzerát

Administratívny pracovník / prijímací technik v autoservise

Hadvo, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bojnická 10, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1000€ + osobné ohodnotenie do výšky 300€
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijíma vozidla do autoservisu.
Tvorí kalkulácie a komunikuje so zákazníkmi.
Organizuje a dohliada na priebeh a postup opráv podľa zákaziek.
Preveruje dostupnosť a objednáva potrebné náhradne diely.
Komunikuje a aktívne sa stará o zákazníka, informuje ho o každej zmene a termíne odovzdania vozidla.
Rieši prípadne reklamácie.
Organizuje prácu automechanikov a vytvára denný plán prác.
Dohliada na príjem a výdaj tovaru, príprava vratiek tovaru a kontroluje správnosť obsahu dodacích listov.

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti. Práca v dobrom kolektíve. Zamestnanecké zľavy na servis a náhradné diely.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov ktorý budú spĺňať podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Administratívna

Počet rokov praxe

2

Ak ste schopný učiť sa novým veciam a radi pracujete s ľuďmi, ste aktivny typ, tak neváhajte poslať životopis.
Znalosť Aj alebo Nj výhodou.

Naša spoločnosť je na trhu už 16 rokov, našim spoločným cieľom je zabezpečovať kvalitný servis vozidiel pre našich zákazníkov. Postupom času sme naše služby rozšírili o lakovňu a v dnešnej dobe sa venujeme aj opravám vozidiel po poistných udalostiach. https://youtu.be/fgtPoelDhIk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov