Pridať inzerát

Automechanik senior

Hadvo, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bojnická, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 000 EUR/mesiacMzdu je po dohode možné vyplácať aj mimo výplatneho termínu.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie pravidelných pozáručných opráv osobných a úžitkových vozidiel.
-hľadanie a odstránenovanie závad
- servisné prehliadky vozidiel v záruke.
- výmena oleja a filtrov
- výmena bŕzd
- výmena podvozkových časti vozidiel
-plnenie, čistenie a opravy klimatizácie.
- opravy motorov
-výmena rozvodov
-hľadanie a opravy skrytých zavad
-práca s autodiagnostikov
-sezónne prezúvanie
-ine servisné práce na vozidlách

Ponúkame prácu v čistom, osvetlenom a vykurovanom priestore, sprcha, kuchynka a šatňa je samozrejmosťou. Môžete očakávať jasne a férové jednanie bez skrytých podmienok. Práca v dobrom kolektíve,
gastrolístky nad rámec zákonných limitov. Koncoročné odmeny +
iné poskytované benefity.

Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov na základe splnenia daných podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Automechanik
5

Hľadáme skúseného a samostatného automechanika ktorý si vie poradiť aj s ťažkými opravami a hľadánim skrytých zavad. Očakávame pracovitosť, flexibilitu, schopnosť a ochotu učiť sa novým veciam.
Loajalita, schopnosť pracovať ako tímový hráč.

Naša spoločnosť je na trhu už 11rokov, našim spoločným cieľom je zabezpečovať kvalitný servis vozidiel pre našich zákazníkov. Postupom času sme naše služby rozšírili o lakovňu a v dnešnej dobe sa venujme aj opravám vozidiel po poistných udalostiach. https://youtu.be/fgtPoelDhIk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bojnická 10
83104 Bratislava