Pridať inzerát

Auto lakýrnik / prípravar v autolakovni

Hadvo, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bojnická 10, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 000 EUR/mesiacPracovné ohodnotenie si dohodneme na osobnom pohovore a záleží hlavne od skúseností a praxe.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lakovanie vozidiel, Príprava vozidiel pred lakovaním, brúsenie, tmelenie, správkovanie, leštenie.

Ponúkame prácu v čistom, osvetlenom a vykurovanom priestore, sprcha, kuchynka a šatňa je samozrejmosťou. Môžete očakávať jasne a férové jednanie bez skrytých podmienok. Práca v dobrom kolektíve,
gastrolístky nad rámec zákonných limitov. Koncoročné odmeny +
iné poskytované benefity.

Mzdu je po dohode možné vyplácať aj mimo výplatneho termínu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilný, pracovitý, precízny, ochotný učiť sa nové veci.

Naša spoločnosť je na trhu už 13rokov, našim spoločným cieľom je zabezpečovať kvalitný servis vozidiel pre našich zákazníkov. Postupom času sme naše služby rozšírili o lakovňu a v dnešnej dobe sa venujme aj opravám vozidiel po poistných udalostiach. https://youtu.be/fgtPoelDhIk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hadvo s.r.o
Bojnická, 10
83104 Bratislava