Pridať inzerát

Office assistant / recepčná

HABERL Wealth Management, o. c. p., a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavská cesta 74, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Možná dohoda
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú posilu, ktorej náplň práce bude:
- Usádzanie návštev
- Zodpovednosť za poriadok a čistotu kancelárie
- Komunikácia s účtovným oddelením
- Telefonická a emailová komunikácia s dodávateľmi/ príležitostne s klientmi
- Udržiavanie plynulého chodu kancelárie - nákupy ovocia, vody, objednávanie potrebných kancelárskych potrieb, polievanie kvetov a ďalšie pochôdzky (napr. pošta, notár...)
- Príprava prezentácií, podkladov pre obchodné oddelenie, žiadostí
- Plnenie úloh od nadriadeného

V HABERL považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier, na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Ponúkame im:
- Možnosť kariérneho rastu
- Príjemné pracovné prostredie
- Priateľský kolektív
- Možnosti ďalšieho vzdelávania
- Teambuildingy a iné firemné eventy
- Benefity

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, s ktorými prebehne pohovor v sídle spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je vzdelanie v ekonomickom odbore/odbore financií.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

- zodpovednosť
- samostatnosť
- schopnosť učiť sa nové veci
- príjemné vystupovanie
- precíznosť a presnosť pri plnení úloh

HABERL Investment je súčasťou skupiny HABERL, ktorá je zložená z niekoľkých divízií poskytujúcich prvotriedne služby v oblasti investičného bankovníctva, realitného developmentu a Private equity. Viac o spoločnosti nájdete na www.haberl.sk