Pridať inzerát

Referent nákupu

H S F, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jesenského 50, Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPo skončení skúšobnej doby - zvýšenie základného platu
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-spracovanie nákupných požiadaviek
-zodpovednosť za nákupné objednávky
-komunikácia s dodávateľmi v slovenskom a nemeckom jazyku
-komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
-operatívne riadenie nezhodných výrobkov, spolupráca pri reklamáciách v množstve a kvalite
-administratívne úlohy súvisiace s pracovnou pozíciou

-3% príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
-vernostne finančné odmeny (životné a pracovné jubileum, narodenie dieťaťa)
-príspevok na športové a kultúrne aktivity
-možnosť kariérneho rastu
-bezproblémové parkovanie - zamestnanecké parkovacie miesta pod dohľadom kamier
-možnosti ďalšieho vzdelanie - výučba cudzích jazykov

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Výroba plastových, hliníkových okien a dverí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jesenského 50
90101 Malacky

Kontakt