Špecialista výberu zamestnancov so srbským jazykom (recruiter/náborár)

H&O Group I s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Modra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiacVýška základného platu od 1050 € je závislá od prechádzajúcich pracovných skúseností. Finančná odmena navyše každý mesiac - v závislosti od výkonu.
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš perfektne po srbsky a dorozumieš sa slovensky?
Máš dobrý odhad na ľudí, organizačný talent a komunikácia ťa baví?

• Pridaj sa k nám, rozviň svoje excelentné komunikačné a organizačné schopnosti naplno a posilni náš rozrastajúci sa TOP tím priateľských a kreatívnych ľudí v náborárskej činnosti v oblasti montážno-strojárenského odvetvia

• Vo svojom rodnom jazyku budeš z kancelárie v Modre aktívne zastrešovať inzerciu pracovných ponúk do zahraničia (Nemecko, Rakúsko, Česko) pri hľadaní nových kandidátov na srbskom trhu

• Tvojou úlohou bude tiež aktívne vyhľadávanie vhodných pracovníkov v databázach či sociálnych sieťach

• Budeš plne zodpovedný za pridelenie pracovnej pozície, vrátane samostatného vedenia výberového konania

• S uchádzačmi o prácu budeš komunikovať mailom aj telefonicky, kompletne spracuješ administratívnu a personálnu evidenciu pracovníka

• Zabezpečíš dopravu a ubytovanie, budeš stálou kontaktnou osobou pre umiestnených kandidátov a zároveň budeš operatívne komunikovať s podnikom, kde sú pracovníci pridelení

• Budeš mať možnosť manažovať celý náborový proces od začiatku projektu až do jeho úspešného ukončenia

Našej novej kolegyni/kolegovi ponúkame stabilnú pracovnú pozíciu, možnosť odborného rastu, samostatnosť, príjemné a moderné pracovné prostredie v administratívnych priestoroch v Modre pod Karpatmi, pohodový pracovný tím a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov ako najmä:

• neformálnu a priateľskú atmosféru
• prácu v tvorivom tíme zameranom na výkon a úspech
• stálu pracovnú dobu od 7:30 – 16:00 s obedovou prestávkou od 12:00 – 12:45
• veľký priestor na samostatnosť a sebarealizáciu, predkladanie vlastných inovatívnych návrhov, kreatívnych myšlienok, efektívnych riešení, postupov a vylepšení
• pitný režim, kávu a čaj na pracovisku, kompletne vybavenú kuchynku
• ovocie každý deň
• služobný mobilný telefón
• služobné auto – po 3-mesačnej skúšobnej dobe, podľa výkonu
• možnosti parkovania

V prípade záujmu zašlite Váš životopis aj s fotografiou na hogroup@hogroup.eu alebo volajte na tel. č. 0907/909699.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Srbský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

recruiter, náborár, zákaznícky servis

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komplexnú osobnosť, ktorá perfektne ovláda srbský jazyk slovom aj písmom, nebojí sa komunikovať a buduje vzťahy na profesionálnej úrovni.

• má výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• má koncepčné myslenie a schopnosť chápať súvislosti
• je proaktívna, dynamická a flexibilná
• je samostatná, so schopnosťou určiť si priority
• je počítačovo zdatná (MS office)
• rýchlo sa učí a získané informácie vie komplexne pretaviť do efektívneho spôsobu riešenia
• so zmyslom pre detail, precíznosť a presnosť, ale aj pre humor
• nebojí sa nových výziev, ani prekážok, neúspech berie ako odrazový mostík v ceste vpred
• je aktívny šofér / aktívna šoférka
• má chuť neustále posúvať latku vyššie

Chceme Ti dať príležitosť rásť a zároveň hľadáme niekoho, kto nám bude pomáhať neustále napredovať a zlepšovať sa.

Sme stabilná dynamická firma, ktorá vznikla po dlhoročných skúsenostiach v automobilovom priemysle najmä pri montáži, demontáži výrobných liniek. Ich integrovanie podľa potrieb klienta vrátane elektromontážnych prác v rámci Európy.

Okrem profesionálnych montérov máme k dispozícií personál z oblasti strojárenskej výroby a automobilového priemyslu:

montážnik, mechanik, obrábač, kovov, pneumatikár, sústružník, zvárač, brusič, frézar, zámočník, elektrikár, elektroinštalatér, atď.

Kvalita odvedenej práce je pre nás samozrejmosťou. K našim zásadám patrí spokojnosť klienta a z tohto dôvodu sa snažíme neustále napredovať a zlepšovať naše služby.

Bola to dlhá cesta v priebehu ktorej sme získali skúsenosti a stali sme sa strategickým partnerom pre našich klientov. Sme hrdí na vybudované, lojálne a dlhoročné vzťahy s našimi klientmi.

Našim cieľom je splniť požiadavky klienta s ohľadom na spoľahlivosť, rýchlosť a kvalitu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šalviová 3
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Herdová
E-mail: poslať životopis