Manager stavby, stavbyvedúci výrobnej linky automotiv Nemecky hovoriaci – plat 3.300 eur mesačne

H&O Group I s.r.o.

  • Miesto práce: Nemecko, Rakúsko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo u nás budete robiť?
- Organizovať výstavbu novej montážnej linky, ako manager stavby, stavbyvedúci integrácie do stavajúcej montážnej linky.
- Koordinovať tímy a prácu na stavbe od 10 – 40 ľudí, podľa potreby
- Čítanie technických výkresov
- Komunikovať a koordinovať so všetkými oddeleniami spoločnosti

Čo ponúkame?
- Termín nástupu - ihneď
- Prácu v dynamickej Slovenskej firme, ktorej sa darí a ktorá je špičkou vo svojom odbore
- Zabezpečené ubytovanie , hradené v plnej výške našou firmou
- Turnusová práca
- Dlhodobá spolupráca – nie brigáda
- Firemné auto k dispozícii
- Telefón
- Pracovná doba 11 hodín denne
- Príspevok na cestu
- Firemné akcie
- Možnosť kariérneho aj finančného rastu
- Splatnosť faktúr 25 dní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Čo od Vás požadujeme?
- Minimálne stredoškolské vzdelanie technického zamerania – strojárstvo, elektrika, alebo prax 5 rokov v obore
- Skúsenosti s riadením zákaziek vo výstavbe výrobných liniek, výhodou v automobilovom priemysle, ak ste aj menej skúsený nevadí, doškolíme namieste
- Schopnosť viesť a riadiť tím
- Odolnosť voči stresu
- Znalosť Nemeckého jazyka – podmienka
- Ochota cestovať, možnosť dlhodobého pobytu v zahraničí – momentálne projekt v Poznani v Poľsku
- Životopis v slovenskom aj v nemeckom jazyku
Hľadáme silnú, komunikatívnu a flexibilnú osobnosť.

Sme stabilná dynamická firma, ktorá vznikla po dlhoročných skúsenostiach v automobilovom priemysle najmä pri montáži, demontáži výrobných liniek. Ich integrovanie podľa potrieb klienta vrátane elektromontážnych prác v rámci Európy.

Okrem profesionálnych montérov máme k dispozícií personál z oblasti strojárenskej výroby a automobilového priemyslu:

montážnik, mechanik, obrábač, kovov, pneumatikár, sústružník, zvárač, brusič, frézar, zámočník, elektrikár, elektroinštalatér, atď.

Kvalita odvedenej práce je pre nás samozrejmosťou. K našim zásadám patrí spokojnosť klienta a z tohto dôvodu sa snažíme neustále napredovať a zlepšovať naše služby.

Bola to dlhá cesta v priebehu ktorej sme získali skúsenosti a stali sme sa strategickým partnerom pre našich klientov. Sme hrdí na vybudované, lojálne a dlhoročné vzťahy s našimi klientmi.

Našim cieľom je splniť požiadavky klienta s ohľadom na spoľahlivosť, rýchlosť a kvalitu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šalviová 3
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Herdová
E-mail: poslať životopis