Pridať inzerát

Ovládaš Nemčinu? Staň sa recruiterom v našom TOP tíme

H&O Group I s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Modra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacvýška základného platu je v závislosti od dĺžky predchádzajúcich pracovných skúseností. Finančná odmena každý mesiac - závisí od výkonu.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom TOP tíme plnom priateľských a kreatívnych ľudí sa uvoľnilo miesto pre nového kolegu, ktorý nám pomôže s hľadaním nových kandidátov do montážno - strojárenského odvetvia.
Tvojou úlohou bude aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov v databázach a sociálnych sieťach.
Budeš aktívne oslovovať kandidátov mailom a telefonicky.
Budeš zastrešovať inzerciu pracovných ponúk, udržiavať našu Facebook stránku – komunikovať s uchádzačmi + rozvoj stránky
Budeš plne zodpovedný za pridelene pracovnej pozície, ktorú obsadzuješ vrátane administratívnej a personálnej agendy súvisiacej s nástupom a ukončením pracovníka.
Zabezpečíš dopravu a ubytovanie - aj v zahraničí a budeš operatívne komunikovať s podnikom, kde sú pracovníci pridelení.
Budeš mať priestor manažovať celý náborový procesu od A-Z.

Cestovanie do práce? Žiadne zápchy, žiadna nervozita.

Po týchto povinnostiach, prichádza to najdôležitejšie - ODMENA!!! ktorá záleží len od teba. Koľko chceš - toľko si u nás zarobíš!

ŽIVOTOPISY POSIETAŤ IBA V SLOVENSKOM JAZYKU spolu s FOTOGRAFIOU!

- hlavný pracovný pomer na plný úväzok
- možnosti parkovania
- práca v tvorivom tíme zamernom na výkon a úspech
- neformálnu a priateľskú atmosféru
- stála pracovná doba od 7.30 - 16.00 s obedovou prestávkou od 12.00-12.45
- veľký priestor na prinášanie vlastných návrhov, myšlienok, riešení, postupov a zlepšení
- príležitosť na sebarealizáciu vo viacerých HR projektoch a rôznych HR oblastiach
- príležitosť pre profesionálny rozvoj, možnosť vlastného ďalšieho rozvoja v rámci HR
- balík zamestnaneckých výhod ( káva a čaj na pracovisku, kompletne vybavená kuchynka)
- využívanie cudzieho jazyka
- medzinárodné prostredie a skúsenosti
- stabilné zázemie a podpora
- služobný mobilný telefón
- služobné auto - po 3 mesačnej skúšobnej dobe, podľa výkonu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

recruiter, koordinátor, personalista
2

Čo na to potrebuješ?
Zvládať komunikáciu a budovať vzťahy na profesionálnej úrovni.
Veľa vnútornej motivácie a pozitívneho prístupu. Budeš pracovať vo vysoko konkurenčnom, rýchlo meniacom sa prostredí a čeliť náročným výzvam, ktoré pravdepodobne nie vždy skončia umiestnením tvojho kandidáta na otvorenú pozíciu.
S takýmito situáciami musíš rátať a nenechať sa odradiť prvým neúspechom. Ani tým druhým.
Znalosť nemeckého jazyka.
Chuť neustále posúvať latku vyššie. Chceme ti dať príležitosť rásť a zároveň hľadáme niekoho, kto nám bude pomáhať neustále napredovať a zlepšovať sa.

Sme stabilná dynamická firma, ktorá vznikla po dlhoročných skúsenostiach v automobilovom priemysle najmä pri montáži, demontáži výrobných liniek. Ich integrovanie podľa potrieb klienta vrátane elektromontážnych prác v rámci Európy.

Okrem profesionálnych montérov máme k dispozícií personál z oblasti strojárenskej výroby a automobilového priemyslu:

montážnik, mechanik, obrábač, kovov, pneumatikár, sústružník, zvárač, brusič, frézar, zámočník, elektrikár, elektroinštalatér, atď.

Kvalita odvedenej práce je pre nás samozrejmosťou. K našim zásadám patrí spokojnosť klienta a z tohto dôvodu sa snažíme neustále napredovať a zlepšovať naše služby.

Bola to dlhá cesta v priebehu ktorej sme získali skúsenosti a stali sme sa strategickým partnerom pre našich klientov. Sme hrdí na vybudované, lojálne a dlhoročné vzťahy s našimi klientmi.

Našim cieľom je splniť požiadavky klienta s ohľadom na spoľahlivosť, rýchlosť a kvalitu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šalviová 3
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov