Pridať inzerát

Vodič MKD

H&J Frigo-Sped-Trans s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe rozširovania vozového parku , hľadáme šoférov MKD.
Povaha práce: Rozvoz Sk, HU + jazdy z De na sklad v Moravskom sv. Jane. Nastavenie dla dohody.
Víkendy : voľné
Platobné podmienky : 1900 /dohodou
Podmienky : karta vodiča, karta KKV, ADR preukaz výhodou, dobrý zdravotný stav, zodpovednosť
Parkovanie : možnosť dla dohody kdekoľvek na Sk , západné slovensko výhodou – nie je však podmienka.
Nástup: Jul/September poprípade dohodou
LKW: Plachta alebo Frigo
Všetky detaily a ostatné informácie v prípade záujmu na tel. č. +421905945571, alebo mailom [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

zodpovednost

DOPRAVA A ZASIELATELSTVO, FIRMA FUNGUJE VYSE 20 ROKOV V CECHACH A UZ AJ NA SLOVENSKU , STABILNA A FUNGUJUCA SPOLOCNOST SPECIALIZUJUCA SA NA DOPRAVU POD TEPLOTOU , MEDZINARODNA A VNUTROSTATNA DOPRAVA