Pridať inzerát

Account Manager pre Trenčiansky a Nitriansky kraj

GX SOLUTIONS, a.s.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix 600€ + Provízie 1400€
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• akvizičná činnosť a starostlivosť o súčasné portfólio zákazníkov v pridelenom regióne
• vedenie obchodných stretnutí
• administratíva - zmluvná dokumentácia, ponuky
• spolupráca s projektovým tímom
• reporting, forecasting, CRM

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Fix 600€ + Provízie 1400€

• zaujímavé finančné ohodnotenie v rámci provízneho systému
• adaptačný plán, kvalitné zaškolenie do problematiky
• možnosť podieľať sa na inováciách, nových projektoch a ďalšom vývoji spoločnosti
• flexibilný pracovný čas
• služobné auto, telefón a notebook na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

Informácie k výberovému konaniu:
Predpokladaný termín kontaktovanie kandidátov do 1-2 týždňov od zverejnenia ponuky.

Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí vyhovujú kritériám. Výberové konanie je formou osobného pohovoru.

Odoslaním SÚHLASÍM so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti GX Solutions, a.s. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Podľa § 28 odst. 3 cit. zákona je možné súhlas kedykoľvek písomne odvolať v spoločnosti GX Solutions,a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• charizmatická a dynamická osobnosť
• skúsenosť z obchodu vítaná
• skúsenosť z oblasti logistiky, dopravy, IT výhodou
• proaktívny, dôsledný a zodpovedný prístup
• otvorenosť učiť sa novým veciam
• technická zdatnosť

GX SOLUTIONS, a.s. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti monitoringu vozidiel a telemetrie na území strednej a východnej Európy.

Poskytujeme celý sortiment riešení na sledovanie vozidiel, monitoring zamestnancov, strojov a mechanizmov, sledovania spotreby PHM a špeciálne riešenia šité na mieru zákazníkov.

Ak už ste práve začali svoju pracovnú kariéru alebo máte dlhoročné skúsenosti, v spoločnosti GX SOLUTIONS, a.s. ponúkame pracovné príležitosti pre zdatných spolupracovníkov, ktorí sú schopní, predovšetkým však ochotní profesne rásť a sú vysoko motivovaní.

GX SOLUTIONS má pripravený individuálny adaptačný program pre nových spolupracovníkov, ponúka prácu v mladom kolektíve s príjemným pracovným prostredím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Galvaniho 12/B
821 04 Bratislava