Pridať inzerát

Vodič silocisterny

GUZEP trans a. s.

  • Miesto práce: Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac1500€ v čistom
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do pracovného pomeru vodičov silo cisterien na prepravu sypkého materiálu. Ide o pravidelnú prepravu od pondelka do piatka a jazdí sa Ivanka pri Nitre - Gyor a Ivanka pri Nitre - Miskolc a naspäť. A ďalších vodičov na tuzemské prepravy, hlavne v okolí Košíc, ideálne, ak je uchádzač z východu!
Vodič má pridelené svoje vozidlo. Ideálny je kandidát z juhu Slovenska na prepravu Gyor a Miskolc. Človeka bez praxe vieme zaškoliť. Nástup ihneď, popr. dohodou.

uvedená mzda je len orientačná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Platná karta vodiča, zdravotná spôsobilosť, psychotesty.
Zodpovednosť, slušnosť, spoľahlivosť.

Spoločnosť zaoberajúca sa cisternovou prepravou.
www.guzeptrans.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov