Pridať inzerát

Špecialista odboru pohľadávok

Guru Web Ops SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený finančný špecialista s dobrou angličtinou? Pripoj sa k finančnému tímu mladej spoločnosti, ktorá prevádzkuje web patriaci medzi 20 najlepších na vysoko konkurenčnom globálnom trhu.

Hľadáme špecialistu na pohľadávky, ktorého zodpovednosti budú zahŕňať:
• Zapisovanie tržieb
• Kontrola tržieb za predchádzajúce mesiace
• Výpočet výšky splatných provízii
• Vystavovanie faktúr a príprava podkladov pre vystavovanie faktúr
• Komunikácia s partnermi
• Urgencia neplatičov
• Spracovanie došlých platieb – priradenie platbieb k jednotlivým partnerom, párovanie s earningami a s faktúrami, evidencia nevypátraných platieb
• Príprava Collection reportu + príprava action listu
• Pravidelný update databázy partnerov a kontrola údajov s CMS systémom
• Komunikácia s účtovníkmi, základné účtovanie
• Ďalšie relevantné činnosti

- Férový prístup k pracovnému času - flexibilný pracovný čas s “core hours” od 09:00 do 15:00, vyplácanie na základe odpracovaných hodín
- Home office
- Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou
- Dobrá, fakt dobrá, káva a vždy plná chladnička
- Firemný teambuilding v zahraničí raz ročne
- Kancelária s dobrou dostupnosťou a bezproblémovým parkovaním (Mlynská Dolina)
- Priateľská atmosféra

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Na túto pozíciu sa budete skvele hodiť, ak spĺňate tieto požiadavky:
• magisterský titul
• Minimálne 2 roky skúseností v oblasti fakturácie alebo platieb
• Dobrá znalosť MS Office
• Pokročilé znalosti programu MS Excel (základné vzorce, kontingenčné tabuľky atď.)
• Základné znalosti účtovníctva
• Základné znalosti účtovníckej a daňovej legislatívy
• Stredná úroveň angličtiny

Ďalej by ste mali mať aj tieto vlastnosti:
• Zodpovedný a spoľahlivý
• Zameraný na detaily
• Komunikatívny
• Dokáže sa vyrovnať s rozvíjajúcim sa a dynamickým prostredím
• Schopný pracovať autonómne a nezávisle
• Pozitívny prístup k zmenám
• Aktívny a tvorivý prístup

Sme mladá pokroková spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním softvéru, poradenstvom v oblasti informačných technológií a spracovaním údajov. Naším hlavným cieľom je poskytovať klientom špičkové služby v oblasti hostingu a súvisiacich aktivít, webových portálov, poradenskej a konzultačnej činnosti. Náš tím sa vášnivo zaujíma o prípravu štúdií a hodnotení, reklám, marketingu a mediálnu reprezentáciu, vďaka čomu je podnikanie našich klientov úspešnejšie.

Adresa spoločnosti

Staré Grunty 16
841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Teodor Halás
E-mail: poslať životopis