Pridať inzerát

Expedient / Koordinátor JIT-JIS

Gundlach Automotive Solutions s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac+ variabilná zložka/ bonus 200 EUR (zákl.mzda až do výšky 1100 EUR)
  • Termín nástupu: dohodou/ ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme nového kolegu, ktorý bude zaradený na odd. Expedície

jeho náplňou práce bude:
* spracovanie dokumentácie podľa interných predpisov a pracovných postupov
* riadenie procesu paletizácie (SUV, PORSCHE, LAMBO)
* dodržiavanie pravidiel FIFO
* spracovanie JIT odvolávok a doobjednávok (repas)
* riešenie problémových situácii, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie
* plánovanie výroby na základe požiadaviek zákazníka
* dodržiavanie pracovného poriadku a bezpečnosti na jednotlivých stanoviskách
* úzka spolupráca s oddelením logistiky a ostatných oddelení
* priama komunikácia so zákazníkom
* koordinovanie kamiónov JIS na úseku expedície
* evidencia paletového konta

* stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
* zaujímavé a motivačné ohodnotenie
* bonus za lojalitu/ odpracované roky
* doprava do zamestnania zabezpečená zo štyroch smerov (Borský Sv. Jur, Bratislava, Čáry, Senica)
* stravné lístky nad rámec zákona
* príspevok do 3. piliera DDS
* bonus za doporučenie nového kolegu
* zabezpečenie pitného režimu
* po úspešnom zaškolení perspektíva dlhodobého zamestnania, zmluva na dobu neurčitú
* po zaučení prehodnotenie platového ohodnotenia

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- platné osvedčenie na obsluhu VZV - podmienkou
- manipulácia s kovovými paletami - prax podmienkou
- práca so skenerom - prax podmienkou
- práca s PC, databázami - výhodou

Spoločnosť Gundlach Automotive Solutions s.r.o. je poskytovateľ služieb pre automobilový priemysel. Hlavnú kompetenciu spoločnosti predstavuje montáž kompletných kolies na základe plnoautomatických montážnych liniek. Na Slovensku zásobuje spoločnosť výrobný závod veľkého nemeckého výrobcu automobilov kompletnými kolesami metódou just in sequence (JIS).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Logistický areál P3 Bratislava Park, Hala DC1 1226
900 55 Lozorno