Pridať inzerát

Vedúci oddelenia pálenia laserom/ ohýbania

GUKOM, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kolárovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiacmzda sa skladá zo základnej zložky + odmena za efektivitu výrobného oddelenia
  • Termín nástupu: 1/10/2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie výroby pálenia laserom, ohýbania.
Plánovanie kapacít a efektívne využitie dostupnej kapacity, dodržanie požadovaných termínov.
Riadenie údržby, servisu a technickej podpory strojov v rámci oddelenia.

Práca v stabilnej, rozvíjajúcej spoločnosti
Práca v mladom kolektíve
Možnosť kariérneho rastu
Služobný telefón
Stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, stavebné, informatika

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Autodesk AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, orientovaný na ciele,

Spoločnosť pôsobiaca 25 rokov sa zaoberá s výrobou zámočníckych výrobkov,zváraním a obrábaním kovov pre domácich a hlavne záhraničných zákazníkov. Zabezpečuje prácu pre 50 ľudí. Stabilná spoločnosť sa stále rozširuje, zvyšuje svoje výrobné kapacity, plánuje investovať do nových technológii, pričom chce zamestnávať ďalších 5-10 ľudí. Spoločníkom a hlavným zákazníkom je stabilná Švajčiarska spoločnosť existujúca od roku 1873.

Adresa spoločnosti

Gukom spol sro
Priemyselný areál 327
94603 Kolárovo