Pridať inzerát

Upratovač/ka (Dohoda o vykonaní práce 06:00 - 14:00)

GTH catering s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šaľa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiavanie čistoty v pridelenom priestore alebo objekte
- Vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a iných povrchov
- Umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch
- Čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení
- Vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov.
- Vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, zametanie, tepovanie a podobne)

Pracovná doba: pondelok - piatok 06:00 - 14:00

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GTH catering s. r. o.
Vajnorská 100/B
831 04 Bratislava